POLECAMY

Ostrze Kraft Blade do Silhouette Cameo 4 (2 szt.)

SILH-BLADE-KRAFT-2
Cena: 120.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Ostrze Silhouette Kraft Blade do grubszych materiałów (SILH-BLADE-KRAFT-2)

Specjalne ostrze przygotowane z myślą o pracy z materiałami o grubości 2/3 mm to zaledwie jedno z wielu dostępnych w naszym asortymencie akcesoriów do ploterów. Do stale rozwijającej się oferty dobieramy produkty wyłącznie od sprawdzonych producentów. Robiąc zakupy na Szyj.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalne produkty z polskiej dystrybucji. Oprócz wymiennych ostrzy do ploterów możesz się u nas zaopatrzyć w różnego rodzaju maty podkładowe, a nawet specjalne mazaki do szkicowania i uchwyty/adaptery niezbędne do stosowania tych dodatków. Wśród oferowanych dodatków znajdziesz również małe, przydatne narzędzia do pracy z folią i papierem.

Ostrze Silhouette Kraft Blade do cięcia 2/3 mm materiałów

Używanie ostrza Kraft Blade nieco różni się od pracy ze standardowym lub automatycznym ostrzem. Podczas wycinania w grubszych materiałach wymagane jest wykonanie kilku przejść, zmieniając pomiędzy kolejnymi ustawienie wysunięcia noża i jego nacisku. Pierwsze przejście powinno być wykonane przy stosunkowo małym wysunięciu noża i nacisku, z kolei na kolejne przejścia stopniowo zwiększamy te parametry, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Pamiętaj jednak, że nie należy wysuwać ostrza na wartość większą, niż wynosi grubość ciętego materiału!

Najnowsze plotery Silhouette Cameo 4 wyposażone są w czujnik, który identyfikuje typ narzędzia umieszczonego w uchwycie. Korzystając z ostrza obrotowego Kraft Blade automatycznie włączy się funkcja "Smart Cut" pozwalająca na stosowanie tego narzędzia.
Ostrze tego typu charakteryzuje się tym, że obraca się pod wpływem nacisku. Oznacza to, że do wycinania kątów konieczne jest wykonanie dodatkowej ścieżki, która pozwoli ostrzu na obrócenie się.

Ostrze można stosować w ploterach Silhouette Cameo 4, Cameo 4 PLUS, Cameo 4 PRO oraz w ploterach nowszej generacji Cameo 5 i Curio 2
W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

Nie zaleca się stosowania tego ostrza do cięcia elementów mniejszych niż 1 cm, aby uniknąć pękania materiału lub uszkodzenia ostrza.

Do prawidłowego działania narzędzia konieczna jest aktualizacja oprogranowania firmware oraz software do najnowszej wersji:

  • https://www.silhouetteamerica.com/firmware
  • https://www.silhouetteamerica.com/software
Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Nóż do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PLUS
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO
  • SILHOUETTE CAMEO 5
  • SILHOUETTE CURIO 2