Paski stabilizujące do tamborków

864813006 JANOME
Cena: 19.00  Cena regularna: 22.90 
19.00 zł
Oszczędzasz: 3.90 zł (17%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Samoprzylepne paski stabilizujące do tamborków, do haftowania na cienkich i śliskich materiałach.

Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek, że po killkudziesięciu minutach haftowania projekt nie wygląda tak, jak sobie wymarzyliście i zamiast idealnego haftu uzyskaliście np. przesunięty wzór z dziwnymi odstępami między kolorami? Jeśli tak, to te paski mogą rozwiązać problem. Szczególnie wtedy, gdy haftujecie na cienkich i śliskich materiałach lub kiedy do wyhaftowania jest precyzyjny, skomplikowany, wielokolorowy wzór.

Paski z jednej strony mają powierzchnię materiałową, druga zaś jest pokryta mocnym klejem. Przykleja się je na każdy z boków tamborka - od jego wewnętrznej strony. W przypadku dużych tamborków można przymocować więcej niż jeden pasek do każdego boku. Paski są wielokrotnego użytku, ale producent zwraca uwagę na to, że po dłuższym czasie użytkowania, gdy do taśmy przykleją się zabrudzenia, paski mogą nie być w stanie utrzymać materiału w pożądanej pozycji. Wówczas należy użyć nowych pasków.

Arkusz zawiera 10 pasków o wymiarach 4,5 mm x 100 mm.

Samoprzylepne paski stabilizujące wchodzą w skład standardowego wyposażenia hafciarek Janome Memory Craft 400E i Janome Memory Craft 500E. Są polecane także do innych hafciarek i maszyno-hafciarek Janome i Elna.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Pasek stabilizujący do tamborków
Rodzaj stabilizatora:
  • Przyklejany