Ploter tnący Brother ScanNCut SDX1250

BROTHER SDX1250
Cena: 3050.00  Cena regularna: 3220.00 
3220.00 zł
Oszczędzasz: 170.00 zł (5%)
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu 

+
Do schowka  Porównaj 

Ploter tnący Brother ScanNCut SDX1250

Brother SDX 1250 to zaawansowany ploter tnący z wbudowanym skanerem do zastosowań domowych, czy na potrzeby małej firmy. Jest to odświeżona wersja flagowego modelu SDX1200, który zyskał w Polsce sporą popularność. Dodano w ploterze nowe, obrotowe ostrze do wycinania w tkaninach, filcu, skórze. Z kolei w stosunku do starszych ploterów (Brother CM) różnicą jest automatyczne ustawienie długości ostrza w zależności od grubości ciętego surowca. Z kolei w stosunku do starszych ploterów (Brother CM) różnicą jest automatyczne ustawienie długości ostrza w zależności od grubości ciętego surowca. Zminimalizowano tym samym ilość prób, które trzeba było wykonać, zanim uzyska się optymalne ustawienia dla danego rodzaju materiału. Cięcie przebiega teraz znacznie szybciej i bardziej komfortowo.

Poszukując profesjonalnego wsparcia w pracy z folią i tkaninami lub zdobieniu odzieży, warto sięgnąć po rozwiązania umożliwiające nie tylko usprawnienie naszej pracy, ale też oferujące dodatkowe możliwości. Jednym z urządzeń, które mogą w znaczny sposób pomóc nam w działaniu, jest wyprodukowany przez firmę Brother bardzo zaawansowany ploter tnący ScanNCut SDX1250.

Brother ScanNCut SDX1250 – zalety urządzenia

Ten świetnie wyposażony ploter tnący cechuje się maksymalnym polem cięcia o wymiarach 30 × 60 centymetrów. To właśnie na tym obszarze bez trudu możemy za jego pomocą wycinać skomplikowane elementy z tkanin, jeansu, filcu, folii, a także innych materiałów odzieżowych (takich, jak skaj, neopren czy flanela), a nawet z papieru. Niekwestionowaną zaletą plotera Brother ScanNCut SDX1250 jest fakt, że model ten sam dobiera długość ostrza, uzależniając ją od grubości ciętego elementu. To znacznie ułatwia pracę oraz przyspiesza obsługę maszyny.

Dodatkową zaletą urządzenia jest fakt, że oprócz cięcia oferuje on także możliwość rysowania na papierze lub materiale dowolnych kształtów. Co więcej, skanuje wzory lub kształty, a następnie może zapisać zeskanowany wzór jako szablon do wycinania po obrysie. Model ten współpracuje z darmowym oprogramowaniem ScanNCutCanvas firmy Brother oraz odczytuje pliki zapisane w formatach PES, PHC, SVG lub FMC.

Ploter tnący Brother ScanNCut SDX1250 – pozostałe atuty

Brother SDX1250 z serii ScanNCut oferuje aż 1300 wbudowanych wzorów i 17 krojów czcionek. Urządzenie posiada 1,5 GB pamięci wewnętrznej, dzięki której możliwe jest wgrywanie dodatkowych wzorów, na przykład za pośrednictwem wbudowanego gniazda USB, do którego można podłączyć pendrive’a. Nowością jest specjalne obrotowe ostrze dedykowane do wycinania w tkaninach, filcu czy skórze, które dołączono w komplecie do urządzenia.

Wykorzystując dodatkowe akcesoria do ploterów firmy Brother, możliwe jest także wykonywanie pieczątek, naklejek, embossingu czy zdobienia dżetami. Urządzenie w standardowym wyposażeniu zawiera uchwyt do pisaków oraz ich zestawy, dzięki czemu już na samym początku przygody z maszyną można w prosty sposób zwiększyć jej funkcjonalność, odkrywając zarazem dodatkowe możliwości, jakie kryje w sobie ploter tnący Brother SCanNCut SDX1250.

Model ten sprawdzi się nie tylko w użytku domowym w towarzystwie maszyny do szycia czy hafciarki, ale także w szkołach szycia czy też w firmach oferujących małą produkcję związaną z tkaninami lub zdobieniem odzieży. Zależnie od tego, czy wykorzystywany będzie do pracy w domu, czy do użytku komercyjnego, ploter posiada odpowiednio 24 lub 12 miesięcy gwarancji, z serwisem na terenie całej Polski.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
​FUNKCJE I NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI PLOTERA BROTHER SCANNCUT SDX1250
 • Kolorowy dotykowy ekran LCD 5" (800 x 480 pixeli)
 • Pole pracy: 30 x 30 cm z możliwym rozszerzeniem do 30 x 60 cm
 • Liczba wbudowanych wzorów: 1300
 • Liczba wbudowanych czcionek: 17
 • Współpracuje z darmowym oprogramowaniem scanNCutCanvas.brother.com
 • Czyta pliki zapisane w formacie PES, PHC, PHX, SVG, FMC
 • Skanuje, rysuje oraz wycina kształty, przy zastosowaniu dodatkowych akcesoriów wykonuje pieczątki, zdobienia dżetami, naklejki, embossing
 • Wycina zeskanowane obrazy po obrysie
 • Zapisuje zeskanowany wzór jako szablon do wycinania
 • Wycina kształty z filcu, folii, skaju, papieru, neoprenu, flaneli etc.
 • Rysuje znikającymi pisakami na tkaninach różne kształty do np. pikowania
 • Kreśli szablony np. do malowania, rysowania
 • Pozwala na łatwy transfer wzorów na pendrive przez port USB oraz połączenie kablowe
 • Szczególnie polecany dla: początkujących i małych firm, branży reklamowej, artystycznej, poligraficznej, użytkowników domowych (scrapbooking, maszyna do szycia, hafciarka), szkół szycia, szkół artystycznych, przedszkoli i animatorów zabaw dla dzieci, fotografów

Standardowe wyposażenie

Gwarancja, instrukcja

 • Ploter posiada 2 lata gwarancji przy użytku domowym lub 12 miesięcy przy użytku komercyjnym. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
 • Instrukcja obsługi Brother ScanNCut SDX1250D - Zapoznaj się.

Producent:
BROTHER
Funkcja skanowania:
Tak
Gwarancja:
12 lub 24 miesiące