Płytka do przeszywania zgrubień

832820007 JANOME
Cena: 12.99 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Płytka do przeszywania zgrubień

Sklep internetowy Szyj.pl to poza szerokim wyborem maszyn do szycia, także cała gama ciekawych akcesoriów i dodatków, które mogą ułatwić codzienną pracę przy maszynie. W stale rozszerzającej się ofercie posiadamy zróżnicowane produkty, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Nie ważne czy szyjesz okazjonalnie czy kilka godzin dziennie, w sklepie online przygotowaliśmy dla Ciebie interesujące produkty od najlepszych producentów.

Specjalna płytka zaprojektowana została z myślą o ułatwieniu przeszywania zgrubień. Gdy zbliżasz się do zgrubienia, zatrzymaj na moment maszynę, unieś stopkę i wsuń plastikową płytkę pod stopkę, aby mieć pewność, że stopka płynnie wejdzie na zgrubienie bez blokowania się. Podczas przeszywania zgrubień niezwykle istotne jest utrzymanie stopki dociskowej poziomo, tak aby była ustawiona równolegle do ząbków transportera. W ten sposób przesuwanie materiału jest płynne, a uzyskany ścieg będzie równy i estetyczny.

Po wykonaniu kilku wkłuć przez zgrubienie możesz podsunąć płytkę z przodu, tak aby stopka płynnie zeszła ze zgrubienia na płytkę pozostając cały czas w odpowiednim ustawieniu, dociskając równomiernie materiał.

Płytkę często wykorzystuje się również do stabilizowania guzików w trakcie ich przyszywania na maszynie.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Płytka do zgrubień