Płytka ściegowa do owerloka Janome AT2000D

799601004 JANOME
Cena: 66.57 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Płytka ściegowa do owerloka Janome AT2000D.

Doskonale wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do części zamiennych do maszyn do szycia i owerloków. Bezproblemowe działanie maszyny jest najważniejsze, dlatego zebraliśmy w naszym sklepie internetowym najczęściej poszukiwane części zamienne, które możesz bez większego trudu wymienić samodzielnie i kontynuować pracę. Stale rozszerzamy ofertę o kolejne części, musisz jednak wiedzieć, że w jednej maszynie potrafi znaleźć się przynajmniej 500 różnego rodzaju elementów, które nie sposób umieścić wszystkie w ofercie internetowej. Dlatego jeśli potrzebujesz jakiejś części do maszyn Janome, Elna - skontaktuj się z nami.

Oryginalna płytka ściegowa Janome AT2000D o numerze części 799601004 JANOME. Jeśli Twoja płytka została uszkodzona mechanicznie lub nosi liczne ślady po uderzeniach igłą, możesz bez większych trudności samodzielnie wymienić ją na nową. Demontaż płytki ściegowej nie jest skomplikowany. Po odkręceniu śrubki mocującej podnieś płytkę, a w jej miejscu umieść nowy element. W naszej ofercie umieszczamy wyłącznie nowe i oryginalne części zamienne do maszyn do szycia i owerloków Janome, dlatego masz pewność, że wybrana część będzie idealnie spasowana z Twoją maszyną, a jej jakość wykonania jest bez zarzutu.

Owerlok Janome AT2000d to flagowy model w ofercie japońskiego producenta. Charakteryzuje go kapitalnej jakości powtarzalny ścieg oraz specjalny system pneumatycznego nawlekania. Maszyna polecana jest najbardziej wymagającym użytkownikom, a także osobom prowadzącym pracownie i punkty usługowe.

Producent:
JANOME
Część pasuje do:
  • JANOME AT2000D