Profesjonalna rama do quiltingu (pikowania)

GRACE Q-ZONE HOOP FRAME
Cena: 6999.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalna regulowana rama do pikowania (quiltu, quiltingu) służąca do precyzyjnego i płynnego prowadzenia maszyny, umożliwiająca tworzenie pięknych pikowanych wzorów.
Rama stworzona z myślą o profesjonalnym pikowaniu na narzutach patchworkowych, pościelach, kołdrach, kocykach czy poszewkach.

Przy pomocy ramy pikowanie odbywa się strefowo, dzięki czemu można pikować nawet bardzo duże projekty. Mocowane na drążkach ramy klamry pozwalają idealnie naprężyć pikowane warstwy. Dodatkowo klamry typu Bungee, pozwalają uzyskać odpowiednie napięcie boczne materiałów, co przydaje się w przypadku węższych projektów, których wymiary nie pozwalają na upięcie ich na bokach ramy. Klamry oraz gumowe zapięcia pomagające wygodnie zwijać projekt w miarę tworzenia znajdują się w standardowym wyposażeniu ramy do quiltu. Do przesuwania ramy potrzeba niewielkiej siły i można ją obsługiwać z przodu i z tyłu. Regulowana jest zarówno wysokość ramy, dzięki czemu możemy pracować na stojąco lub siedząco, jak i wielkość obszaru roboczego (wymiary podano na zdjęciach). Precyzyjne i płynne prowadzenie maszyny jest możliwe dzięki idealnie wyważonemu wózkowi firmy "The Grace Company" - wiodącego producenta profesjonalnych produktów do pikowania z USA.

Do ramy można zamocować specjalny wskaźnik umożliwiający prowadzenie wózka z maszyną do szycia według określonego schematu pikowania. Daje to możliwość tworzenia powtarzalnego wzoru za każdym razem.

Producent:
THE GRACE COMPANY
Typ produktu:
  • Rama do pikowania