Profesjonalny lamownik do covera Janome (8mm, do szycia 2 igłami)

.795840108 JANOME
Cena: 478.13 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalny lamownik do covera Janome oraz Elna (795840108 JANOME)

Użytkownicy profesjonalnych coverów zdają sobie sprawę z tego, jak przydatnym akcesorium może okazać się odpowiedni lamownik. W naszej ofercie znajdziesz model przeznaczony do covera Janome pozwalający na szycie dwoma igłami. Dzięki niemu precyzyjne przyszycie lamówki do materiału nigdy więcej nie sprawi problemu. Prezentowany profesjonalny lamownik pasuje do wybranych modeli coverów marek Janome oraz Elna.

Wszywanie lamówek wreszcie stało się proste

Używanie lamownika, nazywanego też zaawansowaną stopką, pozwala na eleganckie wykończenie krawędzi bielizny, brzegu spódnicy czy obrusa. Lamownik do covera Janome pozwala na wygodne wszycie lamówki o szerokości 32 mm, po uszyciu będzie to 8 mm. Prezentowany produkt dostępny jest w komplecie ze stopką umożliwiającą szycie dwiema igłami, uchwytem do prowadnika i kompletem śrub - mocującej i dwóch regulujących. Oferowany produkt wykonany jest z materiałów wysokiej jakości odpornych na zużycie. Dzięki niemu praca z coverem Janome stanie się jeszcze łatwiejsza.

Profesjonalny lamownik 795840108 JANOME pasuje do wybranych coverów Janome oraz Elna:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover

Profesjonalny lamownik Janome do coverów umożliwia wszywanie lamówki z taśmy o szerokości 32 mm ( po uszyciu 8 mm). W zestawie znajduje się specjalna stopka umożliwiająca szycie dwiema igłami, uchwyt do prowadnika oraz komplet śrub mocujących i do regulacji.

Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik