Profesjonalny lamownik do coverów Janome (12mm)

.795844009 JANOME
Cena: 465.85 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalny lamownik do coverów 795844009 JANOME (12mm)

Lamowniki to specjalistyczne stopki pozwalające na wszywanie lamówki, która stanowi niezbędny element wykończeniowy wielu strojów i nie tylko. Elegancka spódnica, sukienka czy stylowy obrus nie mogą obejść się bez stosownej lamówki. Aby jej wszywanie było łatwiejsze i przyniosło oczekiwany efekt, warto zaopatrzyć się w profesjonalny lamownik do coverów Janome. Za pomocą prezentowanego modelu można wszyć wygodnie lamówkę o szerokości 42 mm, po wszyciu jest to 12 mm.

Lamownik, czyli element niezbędny podczas profesjonalnego szycia

Lamownik do coverów sprawdza się, zwłaszcza gdy zależy nam na bardzo precyzyjnym doszyciu lamówki. Dzięki niemu można przyszyć lamówkę, wykorzystując kilka różnych ściegów, co pozwala na osiągnięcie dodatkowych efektów dekoracyjnych. W komplecie znajduje się stopka pozwalająca na szycie trzema igłami oraz uchwyt do prowadnika i trzy śrubki niezbędne do montażu i regulacji lamownika. Pasuje do coverów Janome 1000CP, 1000CPX, 2000CPX oraz do Elna 444, Easycover.

Cechy i dopasowanie profesjonalnego lamownika JANOME

Profesjonalny lamownik 795844009 JANOME pasuje do wybranych coverów Janome oraz Elna:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover

Cechy profesjonalnego lamownika Janome:

  • szerokość lamówki - 42 mm (po uszyciu 12 mm)
  • w komplecie znajduje się również specjalna stopka umożliwiająca szycie trzema igłami, uchwyt do prowadnika oraz komplet śrub (mocująca oraz dwie regulujące)
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik