Profesjonalny lamownik Janome do coverów (12 mm)

.202328009 JANOME
Cena: 299.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Profesjonalny lamownik do coverów (12 mm) 202328009 JANOME

Jeśli szyjesz zarobkowo, lub krawiectwo to Twój konik i w Twoich projektach lamówka jest nieodłącznym elementem, wówczas warto zaopatrzyć w profesjonalny lamownik Janome do coverów (12 mm). Prezentowany model to nic innego, jak specjalistyczna stopka, która jest idealnym akcesorium pozwalającym na doskonałe wykończenie m.in. dzianinowych bluzek, t-shirtów, body dla dzieci, odzieży sportowej, sukienek, czy strojów kąpielowych.

Lamownik to idealnie równa lamówka

Wyjątkowa konstrukcja lamownika do coverów pozwala stworzyć profesjonalny efekt wykończeniowy zarówno w linii prostej, jak i po łuku. Prezentowany model pozwoli na bezproblemowe przeszycie dzianinowej plisy o szerokości 42 mm. Wysokiej jakości stopka jest łatwa w montażu i znajdziesz ją w komplecie z uchwytem montażowym i śrubami oraz z przezroczystą stopką z prowadnikiem umożliwiającym szycie środkową i prawą igłą. Prezentowany produkt pasuje do coverów Janome i Elna.

Cechy i dopasowanie profesjonalnego lamownika JANOME

Lamownik 202328009 JANOME to akcesorium profesjonalne, którego zastosowanie daje fantastyczne efekty. Lamownik pasuje do wybranych coverów Janome oraz Elna:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P (Uwaga! Nie można stosować do ściegów z górnym przeplotem)
  • Elna: 444, EasyCover

Cechy profesjonalnego lamownika Janome:

  • szerokość lamówki - 42 mm (po uszyciu 12 mm)
  • w komplecie znajdują się: prowadnik, uchwyt montażowy wraz ze śrubami oraz przezroczysta stopka z prowadnikiem.
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik