Profesjonalny lamownik Janome do coverów (8 mm)

.202327008 JANOME
Cena: 499.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalny lamownik do coverów (8 mm) 202327008 JANOME

Lamownik to jedna z wielu specjalnych stopek, dzięki której wszyjesz idealną lamówkę niezbędną do wykończenia większości odzieży i wielu innych projektów. Profesjonalny lamownik Janome do coverów jest niezastąpionym akcesorium krawieckim podczas wykańczania bluzek, odzieży dziecięcej i sportowej, a także przy tworzeniu ozdobnych paseczków o szerokości 8 mm. To proste urządzenie nie tylko ułatwi Ci wykończenie każdego projektu, ale również przyspieszy proces szycia. Za pomocą prezentowanego modelu bez trudu wszyjesz lamówkę o szerokości 32 mm, tym samym stworzysz równą i estetyczna krawędź o szerokości 8 mm.

Lamownik - tajemnica perfekcyjnego wykończenia odzieży

Lamownik pozwala precyzyjnie wszyć lamówkę zarówno w linii prostej, po łuku, jak i po skosie przy użyciu kilku różnych ściegów. Korzystnie wpłynie na efekt końcowy każdej pracy. W komplecie znajdziesz prowadnik lamówki, przezroczystą stopkę i uchwyt montażowy ze śrubami. Prezentowany model pasuje do coverów Janome 1000CP, 1000CPX oraz 2000CPX, a także do modeli firmy Elna. Sprawdź również inne oferowane akcesoria.

Cechy i dopasowanie profesjonalnego lamownika JANOME

Lamownik 202327008 JANOME to akcesorium profesjonalne, którego zastosowanie daje fantastyczne efekty. Lamownik pasuje do wybranych coverów Janome oraz Elna:

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX
  • Elna: 444, EasyCover

Cechy profesjonalnego lamownika Janome:

  • szerokość lamówki - 32 mm (po uszyciu 8 mm)
  • w komplecie znajdują się: prowadnik, uchwyt montażowy wraz ze śrubami oraz przezroczysta stopka z prowadnikiem.
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik