Profesjonalny lamownik Janome do coverów (8mm)

.795838103 JANOME
Cena: 399.00  Cena regularna: 482.16 
399.00 zł
Oszczędzasz: 83.16 zł (17%)
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalny lamownik do coverów 795838103 JANOME (8 mm)

Elegancka bielizna, sukienka czy bluzka wymagają odpowiedniego wykończenia. Jednym z najbardziej stylowych rozwiązań jest wszycie w krawędź ubrania lamówki w wybranym kolorze. Wszywanie jej za pomocą klasycznej stopki krawieckiej jest zajęciem trudnym i wymagającym bardzo dużej wprawy. Jeżeli chcesz sobie ułatwić to zadanie, sięgnij po profesjonalny lamownik do coverów Janome. Przy użyciu prezentowanego modelu można z łatwością wszyć lamówkę o szerokości 32 mm - po uszyciu będzie to 8 mm.

Lamownik do stylowego wykończenia garderoby

Lamownik do coverów ułatwia bardzo precyzyjne doszywanie lamówki będącej elementem dekoracyjnym szytego elementu garderoby. Profesjonalny lamownik Janome pozwala na wybór jednego z kilku ściegów, które mogą stanowić dodatkową ozdobę. Komplet składa się z dodatkowej stopki, która pozwala na szycie trzema igłami, z uchwytu do prowadnika oraz trzech śrubek służących do montażu i regulacji lamownika. Prezentowany element maszyny sprawdza się doskonale w szyciu profesjonalnym.

Cechy i dopasowanie profesjonalnego lamownika JANOME

Profesjonalny lamownik 795838103 JANOME pasuje do wybranych coverów Janome oraz Elna:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P (Uwaga! Nie można stosować do ściegów z górnym przeplotem)
  • Elna: 444, EasyCover

Cechy profesjonalnego lamownika Janome:

  • szerokość lamówki - 32 mm (po uszyciu 8 mm)
  • w komplecie znajduje się również specjalna stopka umożliwiająca szycie trzema igłami, uchwyt do prowadnika oraz komplet śrub (mocująca oraz dwie regulujące)
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik