Prowadnik do wszywania gumy do coverów Janome

795804100 JANOME
Cena: 56.73 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do wszywania gumy do coverów 795804100 Janome

Prowadnik do wszywania gumy do coverów Janome to akcesorium, które zdecydowanie ułatwi pracę każdej krawcowej. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się szyciem zawodowo, czy jest to tylko Twoje hobby, warto wyposażyć swój warsztat w różnego rodzaju stopki przydatne podczas pracy. Dzięki prowadnikowi z łatwością wszyjesz gumę lub taśmę elastyczną, docenisz to zwłaszcza podczas szycia odzieży dla dzieci, bielizny oraz ubrań sportowych.

Prowadnik do wszywania gumy, czyli dodatek przydatny podczas pracy

Prowadnik do wszywania gumy do coverów Janome pozwala na wygodne wszycie gumy, lub taśmy elastycznej o szerokości od 5 do 8,5 mm. Jest to akcesorium charakteryzujące się dużą trwałością, a także łatwością montażu. Metalowy prowadnik wystarczy przytwierdzić śrubami do obudowy covera. W czasie szycia guma znajdzie się w specjalnym rowku i będzie się przesuwała z ustawionym naprężeniem. Wykorzystując prezentowany prowadnik, można jednocześnie wszyć gumę i zmarszczyć materiał, uzyskując w ten dodatkowy efekt dekoracyjny.

Cechy i dopasowanie prowadnika do wszywania gumy do coverów

Prowadnik do wszywania gumy 795804100 JANOME jest to prosta w obsłudze przystawka do maszyny, która pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na korpusie za pomocą śrub. Montaż i demontaż prowadnika jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Prowadnik do gumy pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy