Prowadnik do zszywania materiałów do coverloków Janome

200803203 JANOME
Cena: 77.74 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w piątek

Złóż zamówienie w ciągu  23 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Prowadnik do zszywania materiałów do coverloków 200803203 Janome

Prowadnik renomowanej, japońskiej firmy Janome umożliwia idealne zeszycie ze sobą dwóch kawałków materiału. Prezentowany model doskonale sprawdzi się podczas szycia różnego rodzaju odzieży, jak również ozdób, czy podczas wykonywania zakładek. Bez względu na to, czy szyjesz zawodowo, czy krawiectwo to Twoje hobby, powinnaś niezwłocznie zaopatrzyć się w profesjonalny prowadnik, który wraz z wieloma innymi stopkami znacznie przyspieszą i ułatwią każdą pracę.

Bez trudu zszywaj materiały i twórz oryginalne projekty

Prowadnik do zszywania materiałów Janome to trwałe i łatwe w montażu urządzenie, którego zalety docenisz już przy pierwszym użyciu. Dzięki niemu wykonanie precyzyjnie równego i estetycznego zszycia dwóch materiałów nie będzie sprawiało już żadnej trudności. Do użycia prezentowanego modelu niezbędna jest stopka Janome 200803306. Prowadnik pasuje do wybranych coverloków, takich jak Janome 1100D i 1200D oraz do coverloków Elna 745 i 845.

Dopasowanie i użycie prowadnika Janome do zszywania materiałów

Prowadnik do zszywania materiałów 200803203 JANOME jest łatwy w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do prowadników, z którą prowadnik współpracuje i do której jest przytwierdzony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik