Rozpruwacz

647808009 JANOME
Cena: 5.99  Cena regularna: 8.99 
5.99 zł
Oszczędzasz: 3.00 zł (33%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Oryginalny rozpruwacz (rozcinacz) renomowanej marki Janome do szwów i dziurek.

Choć prace krawieckie zazwyczaj polegają na zszywaniu ze sobą materiałów, nierzadko zdarza się, że konieczne jest wykonanie wręcz odwrotnej czynności. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi odpowiedni asortyment naszej pracowni krawieckiej, jakim jest rozpruwacz. To jedno z podstawowych narzędzi krawieckich. Bez wątpienia można uznać je za niezastąpione w sytuacjach, gdy przyjdzie nam rozpruć szwy, rozciąć obszyte wcześniej dziurki na guziki lub rozciąć niepotrzebnie wykonane szwy.

Z czego wykonany jest rozpruwacz?

Uchwyt, tj. trzonek oraz ochronna osłonka obcinacza (czy też, jak niektórzy określają to urządzeni - prujki) zostały wykonane z bardzo solidnego tworzywa sztucznego w białym kolorze. Znajdujące się w ich wnętrzu ostrze ze stali nierdzewnej SKC jest nie tylko ostre, ale również odpowiednio wyprofilowane, a jego długość to 2,8 centymetra. W efekcie, wykorzystując rozpruwacz, pozbycie się niechcianych przeszyć czy rozprucie dziurki na guziki nie stanowi większego problemu.

Co więcej – osłonkę ochronną można założyć na uchwyt, żeby go wydłużyć. To proste urządzenie, nazywane także rozcinaczem, jest wówczas jeszcze wygodniejsze w użyciu. Staje się także lepiej wyprofilowane, ponieważ nałożona na trzonek osłonka ochronna sprawia, że jest on grubszy i prostszy w uchwycie.

Dostępny w naszej ofercie rozpruwacz jest elementem standardowego wyposażenia maszyn do szycia renomowanych marek Janome i Elna. Sam rozpruwacz z osłoną ma zaledwie 8 cm długości, dzięki czemu jest bardzo poręcznym narzędziem, które zajmuje niewiele miejsca na stole szwalniczym lub wewnątrz szuflady z akcesoriami, za to łatwo mieć je zawsze pod ręką.

Wymiary:

  • długość rozpruwacza wraz z osłoną - 8 cm
  • długość samego rozpruwacza - 6,5 cm
  • długość uchwytu - 3,7 cm
  • długość ostrza - 2,8 cm.
Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Rozpruwacz