POLECAMY

Flizelina wydzierana Madeira Cotton Soft biała (30cm x 50m)

MADEIRA 9435
Cena: 129.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w piątek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Madeira Cotton Soft (30 cm x 50 m) - biały stabilizator wydzierany (flizelina hafciarska) klasy premium w rolce. Flizelina została wykonana w 100% z bawełny. Jest gładka i miękka w dotyku, a zarazem wystarczająco mocna i sztywna, by zapobiegać rozciąganiu się i zniekształcaniu haftu. Zapobiega też przesuwaniu się materiału podczas haftowania. Ten stabilizator to idealny wybór dla osób, które chcą tworzyć wysokiej jakości haft maszynowy. W połączeniu z nićmi dobrej jakości pozwala uzyskać profesjonalnie wyglądający haft.

Wybierz Madeira Cotton Soft, jeśli tworzysz hafty ozdobne, aplikacje i monogramy. Taka flizelina przyda Ci się również podczas tworzenia patchworków, pikowania, wyszywania ściegów ozdobnych czy obszywania dziurek. Na rolce jest 50 m materiału - jej zakup to ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które dość często używają stabilizatorów podczas swoich prac.

Naturalne włókna bawełny są delikatne i przyjazne dla skóry, więc stabilizator świetnie sprawdzi się w ubraniach dla dzieci. Jest to produkt renomowanej, niemieckiej marki Madeira, przyjazny dla środowiska.

Typ stabilizatora: flizelina, wydzierany (wydzieralny)
Gramatura: 50g/m²
Wymiary: 30 cm x 50 m (0,3 m x 50 m)
Kolor: biały

Producent:
MADEIRA
Typ produktu:
  • Flizelina hafciarska
Rodzaj stabilizatora:
  • Wydzierany