Flizelina wydzierana przyklejana na ciepło Madeira Cotton Stable (30cm x 5m)

MADEIRA 9438
Cena: 59.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Madeira Cotton Stable (30 cm x 5 m) - stabilizator klasy premium (flizelina hafciarska), wydzierany, przyklejany na ciepło, w kolorze białym. Idealny do tworzenia profesjonalnego haftu maszynowego na dzianinach i tkaninach elastycznych. Flizelina ma z jednej strony powłokę, która przykleja się pod wpływem wysokiej temperatury, pozwalając na świetną stabilziację materiału, na którym wykonujemy haft. Dzięki temu unikamy rozciągania, przesuwania i fałdowania się materiału. Z takim stabilizatorem i dobrej jakości nićmi łatwo jest uzyskać profesjonalnie wyglądający haft.

Dodatkowym atutem tego typu flizeliny jest możliwość haftowania materiałów, których nie chcemy (lub nie możemy) wpiąć w tamborek, np. skóry, na której mógłby pozostać odciśnięty ślad. Przyklejając haftowany element materiału do flizeliny umieszczonej w tamboru, możemy wyhaftować wzór bez obaw o uszkodzenie materiału.

Klej ma na tyle słabe działanie, że bez problemu usuniemy stabilizator po zakończeniu haftowania. Idealnie nadaje się do haftu na rozciągliwych materiałach, dzianinach oraz gotowych produktach, takich jak np. podkoszulki. Jeśli haftujesz na materiałach elastycznych, tworzysz na nich aplikacje lub szyjesz patchwork, pikujesz, wyszywasz ściegi dekoracyjne lub obszywasz dziurki - wybierz właśnie ten rodzaj stabilizatora.

Produkt renomowanej marki Madeira.

Typ stabilizatora: flizelina, wydzierany (wydzieralny), przyklejany
Gramatura: 50g/m²
Wymiary: 30 cm x 5 m
Kolor: biały

Producent:
MADEIRA
Typ produktu:
  • Flizelina hafciarska
Rodzaj stabilizatora:
  • Przyklejany
  • Wydzierany