11%

Stopka do naszywania koralików i pereł do coverloków Janome

200809003 JANOME
Cena: 59.99  Cena regularna: 67.55 
59.99 zł
Oszczędzasz: 7.56 zł (11%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  18 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do naszywania koralików i pereł do coverloków 200809003 JANOME

Koraliki, różnego rodzaju kamyki i perły to ozdoby, które pojawiają się często jako element sukien ślubnych, eleganckich sukienek wieczorowych, a także ubrań dla dziewczynek. Można je naszywać pojedynczo, ale zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest naszywanie ozdób umieszczonych na sznurku. Chcąc ułatwić sobie to zadanie, warto sięgnąć po odpowiednią stopkę do coverlocków Janome przeznaczoną specjalnie do naszywania koralików i pereł.

Wygodne przyszywanie ozdobnych koralików i pereł

Stosując prezentowaną stopkę 200809003 JANOME, szybko i dokładnie przymocujesz koraliki lub perełki nawleczone na sznurek, lub żyłkę. Odpowiednia stopka pozwoli doszyć wybrane ozdoby do krawędzi materiału. W ten sposób można elegancko wykończyć nie tylko odzież, ale także bogato zdobione zasłony, narzuty itp. Stopka do coverlocków Janome zaprojektowana jest pod system zatrzaskowy Matic, co oznacza, że do jej instalacji nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Jest ona przeznaczona do coverlocków Janome 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do naszywania koralików i pereł

Stopka do naszywania koralików i pereł 200809003 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Stopka jest transparentna, dzięki czemu mamy w trakcie szycia doskonałą widoczność i wgląd w to, co dzieje się aktualnie pod stopką. Dzięki zastosowaniu prowadnika do koralików doszywanych na brzegu materiału, idealnie nadaje się do wykańczania sukni ślubnych oraz wieczorowych.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Naszywanie koralików
Rodzaj stopki:
  • Do koralików