30%

Stopka do naszywania taśmy do coverloków Janome

200808002 JANOME
Cena: 124.39  Cena regularna: 177.86 
124.39 zł
Oszczędzasz: 53.47 zł (30%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do naszywania taśmy do coverloków - 200808002 Janome

Wśród wielu stopek dostępnych w naszej ofercie znajdziesz modele, które ułatwią i znacznie przyśpieszą każdą pracę. Jedną z nich jest stopka Janome do naszywania taśmy pasująca do wybranych coverloków firmy Janome oraz Elna. Dzięki niej bez trudu podwiniesz krawędź paska dowolnego materiału lub tasiemki i w estetyczny sposób wykończysz lub ozdobisz swoje projekty. Zalety prezentowanej stopki docenisz również podczas tworzenia szlufek, naszywania ozdobnych pasków lub wykonywania wielu dekoracyjnych elementów w odzieży każdego typu.

Stopka do wygodnego ozdabiania odzieży

Stopka Janome została zaprojektowana w zatrzaskowym systemie matic, dzięki czemu jej montaż lub wymiana nie prawią Ci żadnej trudności. Produkt podwija krawędzie materiału pod spód, jednocześnie zakrywa łączenie ściegiem drabinkowym, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo estetycznie. Stopka renomowanej, japońskiej firmy Janome to pomocne akcesorium krawieckie, które pasuje do owerloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do naszywania taśmy przy pomocy coverloka

Stopka Janome do naszywania taśmy 200808002 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest w całości transparentna, dzięki czemu można na bieżąco śledzić postępy w trakcie szycia.

Stopka do naszywania taśmy pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie taśmy
Rodzaj stopki:
  • Do taśmy