Stopka do ściegu krytego z prowadnikiem do coverloków Janome

.200806000 JANOME
Cena: 169.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem do coverloków 200806000 Janome

Jeżeli chcesz osiągnąć profesjonalny efekt wykończenia szytego elementu garderoby lub dekoracji, skorzystaj ze specjalnej stopki do ściegu krytego z prowadnikiem przeznaczonej do coverloków Janome. To niewielkie akcesorium pozwoli na wygodne podwinięcie krawędzi materiału ściegiem krytym. Sprawdzi się to zarówno podczas podwijania spódnic czy sukienek, jak i zasłon czy obrusów. Dzięki niemu za każdym razem uzyskasz zaplanowany efekt.

Niezastąpiona stopka do ściegu krytego

Prezentowana stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem jest przeznaczona do coverloków Janome 1200D oraz Elna 745 i 845. Stopka została przystosowana do systemów matic, dlatego jej montaż i wymiana odbywają się błyskawicznie. Regulowany prowadnik pozwala na podwinięcie i podszycie tkaniny w bardzo precyzyjny sposób, dzięki czemu ścieg jest niewidoczny po odwinięciu szytego elementu na prawą stronę. Stopka do ściegu krytego (ślepego) z prowadnikiem to gwarancja precyzyjnego ściegu z zachowaniem równej odległości od krawędzi.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem

Stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem 200806000 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest metalowa, dzięki czemu nie należy się obawiać o jej trwałość. Dodatkowo posiada regulowany prowadnik, dzięki któremu dopasujemy linię podłożenia materiału i równo poprowadzimy materiał w trakcie szycia.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem krytym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu krytego