Stopka przezroczysta Janome do coverów

795818107 JANOME
Cena: 131.84 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka przezroczysta do coverów 795818107 JANOME

Wśród wielu różnorodnych stopek przeznaczonych do coverów znajduje się także stopka przezroczysta zwana także transparentną. Wykonana z transparentnego plastiku stopka Janome przydaje się w sytuacji, gdy zależy nam na tym, aby w trakcie szycia przez cały czas śledzić pojawiający się efekt. Najczęściej wykorzystuje się ją podczas naszywania aplikacji oraz w trakcie szycia ściegami ozdobnymi. Dzięki niej łatwiej będzie wykonywać wzory różnego rodzaju przy wykorzystaniu klasycznych ściegów.

Unikalna stopka przezroczysta przydatna przy dekoracji

Przezroczysta stopka może być bardzo przydatna, gdy chcemy naszyć ozdobne stębnówki w dokładnie wybranym miejscu. Jeżeli połączymy ją z prowadnikiem krawędziowym, sprawdzi się perfekcyjnie w czasie pikowania równoległego. Można nią szyć przy użyciu 1, 2 lub nawet 3 igieł. Dla łatwiejszego kontrolowania procesu szycia na stopce umieszczono linie odpowiadające rozstawowi igieł. Stopkę mocuje się z wykorzystaniem systemu zatrzaskowego matic, dlatego jej montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Cechy i dopasowanie stopki przezroczystej do coverów

Stopka przezroczysta do coverów 795818107 JANOME jest prosta w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Uniwersalna