Stopka z centralnym prowadnikiem Janome do coverów

.795819108 JANOME
Cena: 139.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Stopka z centralnym prowadnikiem 795819108 Janome do coverów

Stopka z centralnym prowadnikiem to element, który warto dokupić do swojej maszyny drabinkowej. Dzięki niej naszycie na szew ściegu dwu- lub trzynitkowego nie będzie nastręczało żadnych problemów. Stosując prowadnik centralny, z łatwością utrzymasz idealnie prostą linię szycia. To rozwiązanie pozwala na bardzo precyzyjne szycie wzdłuż wcześniej wykonanego szwu. Powstający w ten sposób ścieg będzie nie tylko idealnie płaski, ale także bardzo wytrzymały.

Stopka niezbędna do uzyskania wytrzymałych, płaskich szwów

Użycie stopki z centralnym prowadnikiem zaleca się zwłaszcza podczas szycia odzieży sportowej. Uzyskane w ten sposób płaskie szwy nie obcierają i nie odgniatają ciała w trakcie treningu. Dodatkowo przeszycie z wykorzystaniem prezentowanej stopki wzmacnia szew, co sprawdza się świetnie w przypadku ubrań narażonych na wielokrotne, energiczne rozciąganie. Stopka z prowadnikiem centralnym przydaje się także do dekorowania tkaniny za pomocą wybranego ściegu.

Dopasowanie i użycie stopki z centralnym prowadnikiem do coverów JANOME

Stopka z centralnym prowadnikiem do coverów 795819108 JANOME jest prosta w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest transparentna, dzięki czemu w trakcie szycia widać doskonale, w którym miejscu jesteśmy.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Z centralnym prowadnikiem