Stopka z prowadnikiem do lamówki Janome do coverów

796402004 JANOME
Cena: 58.60 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka z prowadnikiem do lamówki do coverów - 796402004 JANOME

Stopki to niezastąpione akcesoria krawieckie, które nie tylko ułatwiają szycie niemal wszystkich tkanin, ale też w dużej mierze je przyspieszają. Jeśli zależy Ci na idealnie równych przeszyciach wzdłuż krawędzi materiału, wypróbuj stopkę wyposażoną w prowadnik do lamówki Janome do coverów. Ten wyjątkowy zestaw doskonale sprawdzi się w wielu projektach. Bez względu na poziom umiejętności pokochasz zalety prezentowanego akcesorium krawieckiego.

Estetyczne lamowanie tylko dzięki stopce z prowadnikiem

Szycie stopką z prowadnikiem do lamówki niczym nie różni się od szycia stopką tradycyjną. Prowadnik umożliwia szycie w odległości kilku milimetrów od krawędzi. Stopka wykonana z wysokiej jakości, transparentnego tworzywa ułatwia precyzyjne szycie i lepsze kontrolowanie materiału pod stopką. Prezentowany model nie sprawi Ci żadnych trudności podczas montażu, ponieważ stopka jest kompatybilna z systemem mocującym Matic. Stopka z prowadnikiem Janome pasuje do coverów Janome i Elna.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME z prowadnikiem do lamówki

Stopka z prowadnikiem do lamówki do coverów 796402004 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Jest to jedno z tych akcesoriów, które potrafią zrobić wyraźną różnicę. Można sobie poradzić bez niego, ale po co się męczyć?

Stopka pasuje do wybranych modeli maszyn drabinkowych (coverów) firm Janome i Elna:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P (Uwaga! Nie można stosować do ściegów z górnym przeplotem)
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa