Uniwersalny stół do maszyn do szycia II

494708101 JANOME
Cena: 1599.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Łatwy w montażu uniwersalny stół Janome do maszyn Janome i Elna to najlepsze miejsce dla Twojej maszyny do szycia i maszyno-hafciarki. Po zainstalowaniu urządzenia na stole jest wystarczająco dużo miejsca do tego, by szyć na nim naprawdę spore powierzchnie materiałów. Świetnie sprawdza się podczas pikowania i tworzenia patchorków. Stół jest bardzo stabilny (waży 30 kg), a korzystanie z niego - niezwykle wygodne i komfortowe. Trudno o lepsze stanowisko do szycia na maszynie.

Korzystasz z podnośnika kolanowego? Nie musisz z niego rezygnować, bo w uniwersalnym stole Janome jest przewidziane miejsce na podnośnik. Nawet jeśli zmienisz maszynę na nową Janome lub Elna, możesz nadal korzystać ze stolika. Wystarczy, że dokupisz do niego odpowiednią płytkę maskującą, pasującą do danego modelu maszyny lub maszyno-hafciarki.

Wymiary blatu: 114 x 44,5 cm, wysokość stołu: 77 cm, waga: 30 kg.

Stół pasuje do wymienionych niżej maszyn. Konieczne jest jednak zastosowanie odpowiedniej płytki maskującej:

Uwaga, przed umieszczeniem w stole maszyno-hafciarki należy zdemontować moduł haftujący. Oznacza to, że maszyno-hafciarka będzie mogła być używana wraz z tym stołem tylko w trybie maszyny do szycia.

Nie masz pewności, która płytka będzie odpowiednia do Twojej maszyny? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli doradzić i pomóc w wyborze.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
Stół do maszyn