Wykrój na dziecięcą bluzę bomberkę

I NEEDLE BOMBERKA DZIECIĘCA
Cena: 19.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Wykrój INeedle KIDS na dziecięcą bluzę bomberkę

Dostępne w ofercie sklepu internetowego wykroje krawieckie pozwolą Ci na samodzielne wykonanie różnych elementów odzieży, od lekkich letnich bluzek, przez różnorodne sukienki, po kombinezony i marynarki. Teraz świetne drukowane wykroje Ineedle dostępne są również z krojami ubrań dziecięcych. Ineedle Kids świetnie wpisują się w aktualne modowe trendy.

Na podstawie tego wykroju możesz przygotować modną dziecięcą bluzę typu bomberka w rozmiarach od 86 do 134. Zapinana na suwak bluza ma luźny krój i długie rękawy, które podobnie jak dekolt i dół wykończone zostają ściągaczami. Tak jak w przypadku innych wykrojów Ineedle otrzymujesz duży, czytelnie wydrukowany wykrój, na którym umieszczone są w różnych kolorach oznaczenia poszczególnych kolorów – ułatwia to szybkie zorientowanie się w wykroju.

Jakie materiały są polecane do uszycia bluzy z wykroju Ineedle?

Do uszycia bluzy bomberki z wykroju INeedle polecamy wykorzystanie miękkich, mięsistych materiałów średnio grubych i grubych. Dobrze sprawdzą się również dzianiny dresowe o różnej grubości np. dresówka drapana, dresówka pętelkowa, żakard, gruba satyna czy cienki zamsz.

Żeby uszyć bluzę z tego wykroju będziesz potrzebować od 50 cm do 93 cm materiału (zakładając szerokości belki 140 cm). Dodatkowo ściągacz o długości 25 cm i zamek błyskawiczny o długości od 29 cm do 47 cm. Szczegółowy wykaz ilości potrzebnego materiału do uszycia bluzy znajdziesz w informacjach zawartych w wykroju.

Z jakich materiałów uszyć dziecięcą bomberkę?

  • Do uszycia bluzy zalecamy użycie wykorzystanie miękkich, mięsistych materiałów średnio grubych i grubych. Możesz wybrać również dzianiny dresowe: dresówka drapana, dresówka pętelkowa, żakard, gruba satyna czy cienki zamsz.

Ile materiału potrzebujesz do uszycia?

  • W zależności od rozmiaru potrzebujesz od 50 do 93 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm)
Producent:
iNEEDle
Rodzaj wykroju:
Dziecięcy
Poziom trudności:
Średni