Zestaw 24 cienkich nici do owerloka Madeira Aerolock (2000 m)

MADEIRA 9119B
Cena: 519.99 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  6 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw cienkich nici owerlokowych Madeira Aerolock (24 szpulki po 2000 m) - Madeira 9119B

Zestaw nici do szycia Madeira Aerolock w 6 podstawowych kolorach o grubości 180 - mniejszej niż standardowe nici, co sprawia, że świetnie sprawdzą się do szycia cienkich, delikatnych materiałów. Nitki te produkowane są w całości z całości z poliestru rdzeniowego, który nadaje im wysoką trwałość, gładkość i dobrą elastyczność. Podczas szycia nici nie rozwarstwiają się, dobrze układają, są trwałe i mocne. Wysoka odporność na odbarwienia sprawia, że nawet po wielokrotnym praniu i prasowaniu nici nie tracą swoich barw, sprzyja to stosowaniu ich do szycia odzieży. W tym zestawie znajdują się cienkie nici grubości 180, nitki mają długość 2000 metrów. Nici Madeira Aerolock możesz stosować nie tylko do szycia na owerloku, coverlocku czy coverze, ale także na zwykłej wieloczynnościowej maszynie do szycia.

Produkowane w Niemczech nici Madeira powstają z zachowaniem surowych norm jakościowych i produkcyjnych. Produkty charakteryzują się certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że powstają bez szkody dla środowiska oraz nie ma w nich szkodliwych dla nas substancji chemicznych.

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wszystko, co niezbędne w trakcie szycia. Jedną z rzeczy, bez których nie może się obejść ani domowa pracowania, ani profesjonalna szwalnia są dobrej jakości nici do szycia. Cenione, niemieckie nici Madeira są jednymi z chętniej wybieranych spośród produktów dostępnych w naszym asortymencie. Madeira od lat znana jest na całym świecie z produkcji doskonałych nici do szycia i haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 9118B zawiera 24 szpulki w 6 uniwersalnych kolorach.

  • Nawój: 2000 m
  • Grubość: 180 (cienkie)
  • Kolory: biały, kremowy, beżowy, jasnoszary, szary i czarny
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 2000 m