Zestaw do haftowania włóczką do Janome MC400E, MC500E i Elna 830ex

202316004 JANOME
Cena: 79.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Z zestawem Janome do haftowania włóczką z łatwością stworzysz piękne i jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Wzory wykonane przy pomocy tego zestawu będą oryginalną ozdobą poszewek, narzut, pokrowców, torebek, a nawet odzieży.
Uzyskasz naprawdę świetny efekt, naszywając włóczkę lub ozdobny sznurek na materiał umieszczony w tamborku. Możesz wykorzystać gotowe wzory albo zaprojektować je samodzielnie.
Warto pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym stworzenie idealnego projektu będzie jeszcze prostsze: używać nici i włóczki (sznurka) w podobnych kolorach, naszywać włóczkę o raczej gęstym splocie, pozwolić jej się swobodnie rozwijać z motka i haftować z najniższą możliwą prędkością (producent zaleca, by było to ok. 400 wkłuć na minutę).
Zestaw Janome składa się z następujących elementów:

  • stopki PC-A do naszywania cieńszej włóczki/sznurka
  • stopki PC-B do włóczek/sznurków średniej grubości
  • prowadnika umieszczanego w otworze na korpusie hafciarki


Otwory na włóczkę mają w tych stopkach system łatwego nawlekania, opatentowany przez Janome. Włóczkę lub sznurek wsuwa się przez specjalną zapadkę, która uniemożliwia ich wysunięcie się podczas haftowania. Stopki zostały wykonane z bardzo solidnego metalu, więc są niezwykle trwałe, nie odkształcają się. Prowadnik z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpowiada za to, by włóczka była należycie podawana podczas haftowania i nie plątała się.

Pasuje do hafciarek Janome MC400E, MC500E oraz Elna 830eX.

Producent:
JANOME