POLECAMY

Zestaw narzędzi do folii i papieru Silhouette

SILH-TOOL-KIT
Cena: 89.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw akcesoriów Silhouette do pracy z folią i papierem

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami w branży w naszym sklepie internetowym możemy zaoferować Ci szeroki wybór akcesoriów do ploterów. Obok dodatków takich jak noże, pisaki, specjalne uchwyty, maty i podkłady, znajdziesz u nas również gotowe komplety akcesoriów. Zestaw narzędzi Silhouette zawiera przydatne akcesoria, które ułatwią Ci pracę z folią, a także papierem, oszczędzając czas i poprawiając estetykę wykonywanych przez Ciebie projektów

W zestawie narzędzi Silhouette znajdziemy haczyk i szpatułkę ułatwiające zdejmowanie wyciętych elementów z folii. Specjalny scraper pozwoli wyczyścić matę z pozostałości folii, jak i może również ułatwić precyzyjne aplikowanie folii na projekt. Kolejnym elementem zestawu jest narzędzie Pick MeUp® zaprojektowane z myślą o przenoszeniu i precyzyjnym układaniu malutkich elementów, cyrkonii, koralików. Całość dopełnia 15-centymetrowa linijka oraz ściereczka z mikrofibry. Taki zestaw akcesoriów pomoże Ci w pracy z foliami przylepnymi i termicznymi, a także z papierem.

Wiemy, że odpowiednio dobrane akcesoria potrafią znacznie ułatwić codzienną pracę, dlatego stale poszukujemy nowości i starannie selekcjonujemy nowe produkty do oferty naszego sklepu internetowego. Amerykańska marka Silhouette to jeden z producentów, którego produkty gwarantują odpowiednią jakość. Dzięki nim praca z dekoracyjnymi papierami czy foliami samoprzylepnymi może być wyraźnie wygodniejsza. Dobierając przydatne akcesoria możesz sprawić, że Twoje możliwości twórcze nie będą ograniczane.

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Akcesoria do naklejek/etykiet
  • Akcesoria do wybierania
  • Zestaw akcesoriów
Pasuje do plotera:
  • BROTHER CM
  • BROTHER SDX
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO