Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (2000 m)

MADEIRA 8090
Cena: 269.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  19 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aerolock (12 szpulek po 2000 m) - Madeira 8090

W ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL czekają na Ciebie wszystkie niezbędne artykuły do szycia, w tym przede wszystkim duży wybór wysokiej jakości nici do szycia. Jedne z najchętniej wybieranych nici spośród naszej oferty to cechujące się wysoką jakością niemieckie nici Madeira. To marka słynąca z rewelacyjnych nici do szycia, a także do haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 8090 to praktyczny zbiór popularnych kolorów. W pudełku znajdują się nici o białej, szarej i czarnej barwie.

Nici Madeira Aerolock są bardzo wytrzymałe i odporne na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu. Są wyprodukowane w 100% z poliestru rdzeniowego, co przekłada się na świetną jakość ściegów, a tym samym i uszytych rzeczy. Nici świetnie się układają, nie zrywają, ani nie rozwarstwiają. W trakcie szycia zauważysz również, że nici nie pylą jak inne, gorszej jakości nitki. Ten zestaw został przygotowany z myślą o osobach szyjących na owerlokach czy coverach ale równie dobrze z powodzeniem można wykorzystać nici podczas szycia na maszynie wieloczynnościowej.

Co istotne, każdy kolor nici, który znajduje się w zestawie MADEIRA 8090 możesz również dokupić oddzielnie, na większym nawoju 2500m. Nici do owerloka Madeira to sprawdzona jakość, która Cię zachwyci.

Nici Madeira są produkowane z Niemczech z zachowaniem najwyższych norm jakościowych i produkcyjnych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który oznacza, że są wytwarzane bez szkody dla środowiska i są wolne od szkodliwych substancji chemiczny.

  • Nawój: 2000 m
  • Grubość: 180
  • Kolory: 3 różne kolory w pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 2000 m