Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (2000 m)

MADEIRA 8091
Cena: 269.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw nici owerlokowych Madeira Aerolock (12 szpulek po 2000 m) - Madeira 8091

W ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL czekają na Ciebie wszystkie niezbędne artykuły do szycia, w tym przede wszystkim duży wybór wysokiej jakości nici do szycia. Jedne z najchętniej wybieranych nici spośród naszej oferty to cechujące się wysoką jakością niemieckie nici Madeira. To marka słynąca z rewelacyjnych nici do szycia, a także do haftowania. Zestaw nici owerlokowych Madeira 8090 to praktyczny zbiór popularnych kolorów. W pudełku znajdują się nici o białej, szarej i czarnej barwie.

Nici Madeira Aerolock są bardzo wytrzymałe i odporne na odbarwienia nawet po wielokrotnym praniu. Są wyprodukowane w 100% z poliestru rdzeniowego, co przekłada się na świetną jakość ściegów, a tym samym i uszytych rzeczy. Nici świetnie się układają, nie zrywają, ani nie rozwarstwiają. W trakcie szycia zauważysz również, że nici nie pylą jak inne, gorszej jakości nitki. Ten zestaw został przygotowany z myślą o osobach szyjących na owerlokach czy coverach ale równie dobrze z powodzeniem można wykorzystać nici podczas szycia na maszynie wieloczynnościowej.

Nici owerlokowe Madeira są produkowane w Niemczech, zachowując najwyższe normy produkcyjne i jakościowe. Nici posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, zapewniający o bezpieczeństwie produktów tekstylnych, mających w większym lub mniejszym stopniu kontakt ze skórą. Tym samym masz pewność, że w czasie produkcji nie stosowano substancji niebezpiecznych

  • Nawój: 2000 m
  • Grubość: 180
  • Kolory: 12 różnych kolorów w pudełku
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 2000 m