Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1999
  • 3499
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry
MINERVA M2000C
Cena: 1999.00 
4%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA M3000CL
2799.00  Cena: 2699.00 
5%
Do schowka  Porównaj 
MINERVA M4000CL
2999.00  Cena: 2849.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MINERVA M5000CL
Cena: 3499.00 

Covery i coverlocki Minerva to urządzenia, które spełnią oczekiwania zarówno prywatnych miłośników szycia, jak i zawodowców. Świetne parametry, bogate wyposażenie i przystępne ceny to ich niekwestionowane zalety. Określ, jakie są Twoje oczekiwania wobec maszyny do szycia i wybierz odpowiedni model spośród propozycji tej słynnej marki! Coverlocki i covery Minerva w sklepie SZYJ.PL to zróżnicowany asortyment, w którym dostępne są modele idealne dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z szyciem oraz dla doświadczonych krawców. Bez względu na poziom zaawansowania, znajdziesz tu Minerva cover, który pozwoli Ci poprawiać i udoskonalać ubrania lub coverlock Minerva, który zagwarantuje jeszcze więcej możliwości nie tylko dopracowywania, ale też tworzenia projektów od początku.

Maszyny Minerva - coverlock czy cover?

Nie mając pewności, czy z oferty marki Minerva interesują Cię coverlocki, czy covery, zastanów się, do jakich konkretnie prac potrzebujesz maszyny. Jeśli sięgasz po maszynę tylko okazjonalnie, żeby skrócić nogawki albo naprawić sprute krawędzie stroju, to w pełni zadowoli Cię cover Minerva, który pomaga pięknie wykańczać ubrania wykonane z różnego typu tkanin, szczególnie z dzianiny i materiałów elastycznych. Chcąc jednak szyć trochę więcej, wybierz maszynę 2 w 1, czyli połączenie covera z overlockiem. Funkcjonalne coverlocki Minerva pozwalają nie tylko obrzucać krawędzie, ale też trwale je zszywać. Obie maszyny są wyposażone w estetyczne ściegi, więc poza obszywaniem, możesz po prostu podnieść atrakcyjność wizualną ubrań, obrusów i innych wyrobów tekstylnych.

Minerva cover i coverlock - gdzie sprawdzą się takie maszyny?

Co prawda, coverlock Minerva wydaje się bardziej praktyczny do użytku domowego, ale jeśli już dysponujesz dobrą maszyną do szycia, to warto dokupić sam Minerva cover. Specjalna maszyna umożliwiająca precyzyjne, ozdobne wykańczanie krawędzi i zabezpieczanie ich przed pruciem, to świetne uzupełnienie posiadanej maszyny klasycznej. Niemniej, covery Minerva znajdą zastosowanie w profesjonalnych pracowniach krawieckich i projektanckich. W takich punktach estetyka wykończeń jest niezwykle istotna i może zaważyć na całym ubraniu. Natomiast Minerva coverlocki to doskonały pomysł dla osób, które chcą rozwijać swoją pasję do szycia. Wielofunkcyjna maszyna jest najlepszym wyborem dla stawiających pierwsze kroki w krawiectwie.  Coverlocki są też wszechstronnie wykorzystywane w punktach usługowych, gdzie odpłatnie wykonuje się naprawy lub poprawki odzieżowe.

Covery i coverlocki Minerva - cena na każdą kieszeń

Minerva to covery i coverlocki doskonałej jakości, a do tego proste w obsłudze. Warto też podkreślić ich inny atut, a mianowicie to, że coverlocki i covery Minerva mają ceny mogące śmiało konkurować z innymi markami. Przeglądając coverlocki i covery Minerva, przekonasz się, że większość z nich bez problemu nabędziesz za mniej niż 3000 złotych. To rewelacyjna informacja przede wszystkim dla początkujących, którzy jeszcze nie mają pewności, czy krawiectwo jest dla nich ciekawe, ale chcą spróbować. Niedrogie, lecz niezawodne i funkcjonalne Minerva covery i coverlocki to także świetny wybór dla osób, które potrzebują maszyny do doraźnych poprawek, ale nie zamierzają korzystać z niej regularnie. Ponadto wielofunkcyjna, solidna maszyna w konkurencyjnej cenie to gratka dla osób planujących otworzyć prywatną pracownię krawiecką.

Covery i coverlocki Minerva w sklepie SZYJ.PL

Covery i coverlocki Minerva w sklepie SZYJ.PL są dostępne w kilku wariantach. Dzięki temu możesz zdecydować się na model o innej liczbie zaprogramowanych ściegów. Wiele innych parametrów jest identycznych w oferowanych maszynach Minerva. Covery Minerva w naszym sklepie pozwalają szyć 1, 2 lub 3 igłami i 2, 3 lub 4 nićmi, natomiast coverlocki Minerva z naszego sklepu są przystosowane do szycia maksymalnie 3 igłami i nawet 5 nićmi. Każdy model jest sprzedawany wraz z kompletem akcesoriów stanowiących standardowe wyposażenie producenta. Znajdziesz wśród nich np. uniwersalną stopkę, zestaw igieł, gadżety do czyszczenia maszyny. Wszystkie modele są też objęte gwarancją i opcją serwisowania na terenie kraju.