Cyrkiel tnący OLFA (1 - 15 cm)

OLFA CMP-1
Cena: 34.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

standardowy
+
Do schowka  Porównaj 

Cyrkiel tnący OLFA CMP-1 do okręgów o średnicy 1 – 15 cm

Szukasz metody na łatwiejsze wycinanie równych okręgów? Cyrkiel Olfa CMP-1 to prosty przyrząd do wycinania kół o średnicy od 1 do 15 cm. Wykonany z solidnego tworzywa ABS, charakteryzuje go duża wytrzymałość, jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Przyrząd jest odpowiedni dla osób praworęcznych i leworęcznych. Wycinanie kół przy użyciu cyrkla jest znacznie łatwiejsze, niż nożem czy nożyczkami.

To podstawowy model cyrkla, który polecany jest do cięcia cienkich materiałów: papieru, folii. Chcąc ciąć np. cienką tekturę lub skórę konieczne będzie wykonanie kilku powtórzeń. Najlepsze efekty uzyskuje się nie stosując dużej siły nacisku, lecz zwiększając liczbę przejść ostrza. Z naszego doświadczenia ten cyrkiel przy odrobinie wprawy potrafi wycinać równe, ładne koła lecz najlepiej sprawdza się do kół o średnicy 4 cm i większych.

W komplecie wraz z cyrklem znajduje się plastikowa nasadka zabezpieczająca, 5 ostrzy i podkładka pod igłę centrującą cyrkiel. Nasadka pełni jednocześnie rolę schowka na dodatkowe ostrza i podkładkę.

Dodatkowe ostrza do tego cyrkla można dokupić pakowane po 15 sztuk, oznaczone symbolem OLFA COB-1

Zalecamy stosowanie mat podkładowych dla zabezpieczenia ostrza oraz powierzchni blatu przed uszkodzeniem, np. uniwersalną matę Olfa w formacie A4.

Zobacz jak wycina cyrklel Olfa

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Cyrkiel tnący
Typ ostrza:
  • Proste