10%

Hafciarka Janome MC550E + program hafciarski Janome Artistic JR

.JANOME MC550E + JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR
Cena brutto: 7499.00  Cena regularna: 8298.00 
Oszczędzasz: 799.00 zł (10%)
 
maszyna z programem podstawowym Artistic JR
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MC550E + program hafciarski Janome Artistic JR
1  x 6999.00 zł 6342.22 zł
Hafciarka Janome MC550E + program hafciarski Janome Artistic JR
1  x 1299.00 zł 1156.78 zł

W zestawie taniej!
Hafciarka Janome MC550E w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer Jr
W skład zestawu wchodzą:

Janome MC550E

Ogromne pole haftu wynoszące aż 36x20 cm sprawia, że MC550E jest absolutnie najlepszym wyborem w tej kategorii cenowej. Tak duże pole hafciarskie daje niesamowite możliwości tworzenia dużych projektów. Dodatkowo hafciarkę MC550E wyposażono w stolik powiększający pole pracy o wymiarach 40x60 cm.
Obsługa hafciarki nie sprawi żadnego kłopotu, ponieważ w Janome MC550E jest menu w języku polskim. Duży dotykowy ekran umożliwia wygodną i intuicyjną obsługę hafciarki i edycję wzorów i parametrów haftu. W pamięci hafciarki znajduje się 180 wbudowanych wzorów haftów (w tym m.in. wzory geometryczne, dekoracyjne, hafty sashiko) oraz 6 krojów czcionek. Niewątpliwym plusem jest możliwość haftowania polskich znaków alfabetu. Wyposażenie hafciarki w port USB pozwala na przenoszenie wzorów z komputera do hafciarki.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Stabilna metalowa konstrukcja, duża szybkość pracy wynosząca 860 wkłuć na minutę, a także bardzo dobre 5-punktowe LEDowe oświetlenie pola pracy sprawiają, że hafciarka Janome MC550E to model trwały, wydajny, gwarantujący wysoki komfort pracy. Automatyczne obcinanie nici oraz wbudowany nawlekacz dodatkowo ułatwiają codzienną obsługę hafciarki.

Janome MC550E to następca bardzo popularnego modelu MC500E. Jeszcze bardziej nowoczesna, z jeszcze większym polem haftu i 5-letnią gwarancją. To doskonały wybór do domowej pracowni. Z uwagi na dużą szybkość pracy oraz pole haftu, model ten sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających i kreatywnych twórców. Hafciarka dostępna jest również w wariantach z programami do projektowania haftów.

Program Janome Artistic Digitizer Jr

Podstawowy program do projektowania haftów, mogący pracować na komputerach z systemem Windows, a także iOS. Program wyposażony jest w menu w języku polskim, ułatwiające poruszanie się po programie i naukę jego obsługi. Janome Artistic pozwala zapisywać pliki w formatach odczytywanych przez hafciarki różnych producentów, w tym hafciarek najpopularniejszych w Polsce marek takich jak Brother, Elna, Janome, Praff, Husqvarna, Singer, Happy, Texi, Ricoma czy Melco.

Program dysponuje funkcją automatycznej konwersji pliku graficznego na wzór hafciarski, posiada również wbudowane 21 czcionek hafciarskich (w tym czcionki z polskimi znakami), może także konwertować czcionki systemowe Windows/iOS. Napisy wprowadza się swobodnie z poziomu klawiatury, można je następnie edytować: zmieniać ich rozmiar, kąt nachylenia czy szerokosć liter. W przypadku przekształcania pliku graficznego, użytkownik ma wpływ na ilość kolorów, tło, może również decydować o kolejności haftowania elementów czy dokonać podstawowej edycji wzoru przez jego obracanie, skalowanie, zwiększanie i zmniejszanie.

Program Janome Artistic Digitizer można w późniejszym czasie rozszerzyć do pełnej wersji.

Janome Artistic można instalować na dowolnej ilości komputerów, ale jednocześnie używać tylko na jednym stanowisku. Do zalogowania się potrzebne jest połączenie z Internetem.

Funkcje i najważniejsze możliwości programu Janome Artistic Digitizer Jr:

 • 21 wbudowanych czcionek hafciarskich
 • możliwość konwersji czcionek systemowych Windows / iOS
 • menu w języku polskim
 • funkcja automatycznej konwersji grafiki na haft
 • zarządzanie kolejnością haftowania obiektów i grup obiektów
 • możliwość podglądu rzeczywistego haftu na wybranym tamborku
 • funkcja wyboru typu materiału, dostosowująca ustawienia wzoru
 • informacja o szacunkowym zużyciu nici górnej i spodniej, a także ilości wkłuć i czasie wykonywania wzoru
 • możliwość zapisu wzoru w wielu formatach dla różnych hafciarek
 • obsługiwane formaty plików hafciarskich: draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .sas, .ksm, .pcs, .pcm, .xxx, .tap, .exp, .pec, .pes,.hus, .vip, .shv, .vp3, .jpx, .jef, .jef+, .sew, .m3, .10om .zhs, .ebd, .mst, .hgt, .txt, .qli, .cqp, .1??, .u??, .z??, .vip, .vp3
 • Obsługiwane formaty graficzne: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg, .jpe, .png, . svgz, .tif, .tiff, .ico, .wbmp, .webp, .icns,.pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .tpic, .vda, .vst, .xbm, .xpm ,.DXF
 • możliwość dokupenia rozszerzenia programu do pełnej wersji w dowolnym momencie

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ