Igły do coverów i coverloków ELx705 do tkanin Schmetz (różne rozmiary)

eti 042
Cena: 11.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Igły do coverów i coverloków ELx705 do tkanin Schmetz (różne rozmiary)

Szukasz najwyższej klasy igieł, które nie przepuszczają, nie zrywają nici, nie łamią się i gwarantują bezproblemową pracę? W szerokiej ofercie naszego sklepu wśród bogatej oferty akcesoriów krawieckich znajdziesz również profesjonalne igły do coverów i coverloków z symbolem ELx705. Uniwersalne igły półpłaskie marki Schmetz przeznaczone do szycia różnego rodzaju tkanin to produkt dopasowany właśnie do Twoich potrzeb! Idealna geometria i dokładna obróbka każdej igły mają ogromny wpływ na Twoją pracę.

Profesjonalne igły do tkanin na wyciągnięcie ręki

Prezentowane igły renomowanej firmy Schmetz zaprojektowane pod system ELx705 dostępne są w opakowaniach po 5 sztuk w rozmiarach 80 i 90. Powierzchnia igieł jest chromowana, a kolba półpłaska. Specjalna konstrukcja doskonale sprawdzi się podczas szycia różnego rodzaju tkanin. Igły pasują m.in. do maszyn Janome 1000CPX, 2000CPX, 1200D, Elna EasyCover, 444, 745, czy nawet Singer S14-78 - w maszynach Singera te igły są oznaczane symbolem Singer 2022.

Właściwy dobór igieł do maszyny to kluczowa kwestia!

Odpowiednio dobrany rodzaj igieł oraz ich grubość stanowią klucz podczas pracy z maszyną. Należy zwrócić uwagę na odpowiedni system igieł oraz dobrać rozmiar igły do grubości szytego materiału. Igły w systemie ELx705 pasują do wybranych coverów, coverloków oraz niektórych maszyn wielofunkcyjnych. To uniwersalne igły przeznaczone do szycia tkanin.

Do wyboru są warianty igieł o różnej grubości (rozmiarze):

  • 5 uniwersalnych igieł SCHMETZ ELx705 o grubości 80 przeznaczone do szycia tkanin
  • 5 uniwersalnych igieł SCHMETZ ELx705 o grubości 90 przeznaczone do szycia tkanin
Producent:
Rodzaj:
  • Pojedyncza
Kolba:
Przeznaczenie:
Grubość:
  • 80
Liczba w opakowaniu:
  • 5
System:
  • SINGER 2022
  • ELx705