3%

Janome MC6700P + stół

.JANOME MC6700P + STÓŁ
Cena: 9299.00  Cena regularna: 9566.38 
9299.00 zł
Oszczędzasz: 267.38 zł (3%)
Dostępność: w magazynie
 

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w środa

Złóż zamówienie w ciągu  23 godzin.

maszyna ze stołem
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 1599.00 zł 1369.00 zł
1  x 138.38 zł 101.00 zł

W zestawie taniej!
Kupując zestaw, otrzymujesz doskonałą wielofunkcyjną komputerową maszynę do szycia Janome MC6700P. Dołączony stół pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał maszyny i szyć w najbardziej komfortowych warunkach.
W skład zestawu wchodzą:

Maszyna do szycia JANOME MC6700P
Szybka maszyna do szycia stworzona dla osób wymagających, potrzebujących niezawodnej, mocnej maszyny do szycia. Producent, w tym modelu szczególnie zadbał o jej siłę pracy, wzmocnił jej konstrukcję, przy jednoczesnym dodaniu do modelu wszystkich udogodnień maszyn komputerowych (automatycznego obcinania nici, pozycjonowania igły, niezależnego szpulowania, możliwości programowania kolejności ściegów i ich modyfikacji).
Maszyna świetnie poradzi sobie z szyciem każdego rodzaju materiału, czy to delikatnego czy bardzo grubego. Niewątpliwym atutem podczas szycia trudnych w transporcie materiałów, jest możliwość użycia wbudowanego górnego transportu AcuFeedFlex™. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji podawania materiału przez górne ząbki, co jest szczególnie cenne podczas szycia elastycznych, mocno rozciągliwych materiałów.
Maszyna MC6700P daje duży komfort pracy oraz gwarancję niezawodności przez długie lata. To fenomenalne połączenie rozwiązań maszyny wieloczynnościowej i przemysłowej, zamknięte w nowoczesnej, kompaktowej formie. Rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w pracowni, w domu chałupnika, a nawet w zakładzie krawieckim.

STÓŁ do maszyn do szycia JANOME i ELNA
Uniwersalny stół do maszyn Janome zapewnia dużą, wygodną i stabilną przestrzeń podczas szycia. Świetnie sprawdzi się przy szyciu i pikowaniu dużych powierzchni materiałów. Idealny do tworzenia patchworku. W stole jest miejsce na montaż podnośnika kolanowego. Wymiary stołu - 114 x 44,5 cm.

PŁYTKA MASKUJĄCA do stołu do maszyn
Płytka maskująca przeznaczona do stołu do maszyn. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, jest trwała i przyjemna w dotyku.

Producent:
JANOME