1%

Maszyna do szycia Juno E1019 z torbą

.JUNO E1019 + TORBA
Cena brutto: 919.00  Cena regularna: 928.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Juno E1019 z torbą
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Janome Juno E1019 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Juno E1019 otrzymujesz funkcjonalną mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Juno E1019
    Maszyna do szycia Juno by Janome E1019 to mocna maszyna mechaniczna z chwytaczem rotacyjnym. JUNO 1019 wyposażono w pokrętła regulacji szerokości i długości ściegów oraz 19 najpopularniejszych programów ściegowych. Maszyna daje pełną swobodę podczas uniwersalnych zadań szyciowych. Dzięki wygodnym pokrętłom regulacji, nawlekaczowi igły oraz obcinaczowi nitek jest prosta i przyjemna w obsłudze. Juno by Janome E1019 to doskonała maszyna do szycia, która świetnie sprawdzi się w każdym domu podczas realizacji różnych szyciowych projektów. Doskonała dla osób, które szukają bardzo dobrej maszyny do domowych prac z chwytaczem rotacyjnym, w przystępnej cenie.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
JANOME