1%

Maszyna do szycia Juno E1030 z torbą

.JUNO E1030 + TORBA
Cena brutto: 1169.00  Cena regularna: 1178.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Juno E1030 z torbą
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Janome Juno E1030 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując Juno E1030 otrzymujesz funkcjonalną komputerową maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Juno E1030
    Maszyna do szycia Juno E1030 to nowoczesna komputerowa maszyna z chwytaczem rotacyjnym. Wśród 30 programów ściegowych znajdziemy ściegi użytkowe, ozdobne, satynowe, patchworkowe oraz program do automatycznego obszywania dziurki. Ściegi wybiera się bardzo wygodnie, a numer ściegu oraz ustawione parametry widoczne są na czytelnym wyświetlaczu. Juno by Janome E1030 wyposażono w automatyczne funkcje, które zdecydowanie ułatwiają obsługę maszyny. Jest automatyczne ryglowanie, pozycjonowanie igły, przycisk szycia wstecz oraz precyzyjna regulacja prędkości za pomocą suwaka. Podczas szycia nie trzeba używać rozrusznika nożnego dzięki zastosowaniu przycisku start/stop. Juno E1030 ma wolne ramię oraz możliwość szycia podwójną igłą. To nowoczesna, prosta w obsłudze i szybka maszyna, która dzięki automatycznym funkcjom i różnorodności programów ściegowych, świetnie sprawdzi się w domu. Z obsługą nie będą miały problemu nawet osoby początkujące.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).
Producent:
JANOME