Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Polecane
Gwarancja
Regulacja docisku stopki (1)
Maksymalne pole haftu
Program w zestawie
Czcionki z polskimi znakami
Wolne ramię
Menu w j. polskim
Regulacja szerokości ściegów
Zastosuj filtry

Nowoczesne maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki to wielofunkcyjne urządzenia łączące w sobie funkcje klasycznych maszyn do szycia i hafciarek. Zastosowanie znajdują przede wszystkim w profesjonalnych punktach usługowych, np. w pracowniach krawieckich. W naszym sklepie dostępne są hafciarki z regulacją docisku stopki dostarczane przez cenionych producentów. Wysokiej klasy urządzenia skutecznie uzupełnią już posiadane wyposażenie zakładów krawieckich. Funkcja regulacji docisku stopki ma za zadanie sprawić, że poradzisz sobie z szyciem szerszego zakresu materiałów. Dzięki możliwości ręcznej regulacji maszyna pozwoli Ci uzyskać zadowalające efekty nawet przy bardzo cienkich i delikatnych materiałach. Na nasz asortyment składają się maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki o różnych parametrach, co pozwoli Ci wybrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Z regulacją docisku stopki - maszyno-hafciarki do zadań specjalnych

Bez względu na cel użycia hafciarka z regulacją docisku stopki jest o wiele wygodniejsza w eksploatacji niż model bez tej funkcji. Optymalny docisk pozwala bowiem na równomierne przesuwanie materiału podczas szycia, co jest niezbędne do uzyskania estetycznych, równych ściegów. Poza tym dostosowanie docisku do rodzaju materiału może zniwelować jego niepożądane marszczenie. To właśnie z regulacją stopki maszyno-hafciarki dają największe możliwości komfortowej codziennej pracy. Czynią hafciarki i maszyno-hafciarki odpowiednimi do pracy z wykorzystaniem materiałów o różnej grubości, elastyczności i fakturze. Działają sprawnie przy pracy z elastyczną tkaniną dresową, skórą, ale też materiałami cienkimi i delikatnymi. Poprawiają przy tym płynność transportu tkaniny, przyspieszając szycie. Takie urządzenia są więc niezastąpione w profesjonalnych punktach oferujących usługi poprawek połączone z haftem, personalizacją i zdobieniami wyrobów tekstylnych.

Gdzie sprawdzają się maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki?

Ze względu na swoje rozbudowane funkcje, maszyno-hafciarka z regulacją docisku stopki jest urządzeniem niezbędnym w pracowniach krawieckich, studiach projektowych, szwalniach, a nawet agencjach reklamowych. Może być wykorzystywana do szycia projektów własnych lub do efektownego zdobienia już istniejących materiałów. Połączenie 2w1 jest równie popularne wśród zawodowców co i amatorów. Hafciarka z regulacją docisku stopki świetnie sprawdza się w domowym użytku, jednak to wybór dość wąskiej grupy osób chcących sporadycznie wykorzystywać dodatkowo funkcje hafciarskie w maszynie na co dzień używanej jak tradycyjna maszyna do szycia. Profesjonalna maszyno-hafciarka z regulacją docisku stopki pozwala tworzyć piękne projekty, rozwijając umiejętności szwalnicze i zmysł dekoracyjny. Zdobienia w postaci haftów są powszechnie stosowane jako elementy stricte dekoracyjne oraz jako oznaczenia w celu personalizacji. Są przydatne w strojach zawodników sportów drużynowych i zawodników wszelkich konkursów tematycznych. Ponadto szybkie maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki sprawdzają się w sklepach ze spersonalizowanymi gadżetami.

Maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki - sklep SZYJ.PL i jego oferta

Profesjonalne maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki w sklepie SZYJ.PL są dostępne w licznych wersjach, które różnią się od siebie przede wszystkim wielkością pola roboczego, jak i samą klasą wykonania sprzętu. Jako że cena maszyno-hafciarki z regulacją docisku stopki może przekraczać 10 tysięcy złotych, są to maszyny o przeznaczeniu głównie profesjonalnym. Wszystkie nasze produkty, zarówno hafciarki z regulacją docisku stopki w cenie promocyjnej, jak i standardowej, są objęte gwarancją i posiadają komplet akcesoriów dodatkowych.