Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 880
  • 3299
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
.HUSQVARNA EMERALD 116
Cena: 1599.00 
HUSQVARNA E10
Cena: 880.00 
HUSQVARNA EMERALD 118
Cena: 1749.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
999.00  Cena: 889.00 
HUSQVARNA OPAL 650
Cena: 3299.00 
HUSQVARNA JADE 20
Cena: 2399.00 

Domowe maszyny do szycia Husqvarna

Choć pierwotnie marka ta powstała jako królewska fabryka broni w szwedzkim mieście Husqvarna, niemal dwa wieki później, w 1872 roku, pracujący w firmie rzemieślnicy zaczęli szukać nowego pomysłu na produkcję. Właśnie wtedy postawili na odmienne rozwiązanie, czego przykładem jest maszyna do szycia Husqvarna. Obecnie Husqvarna Viking to jedna z dużych, światowych organizacji, a zarazem producent takich urządzeń, jak najwyższej jakości maszyny do szycia i hafciarki.

Maszyny do szycia Husqvarna dla początkujących

Podobnie jak u innych producentów, tak i w firmie Husqvarna maszyny do szycia można podzielić w zależności od poziomu zaawansowania użytkownika. Nasz sklep internetowy SZYJ.PL ma w ofercie online między innymi takie modele maszyny do szycia Husqvarna jak E10, czy E20. Oba przeznaczone są dla osób, które wykonują drobne domowe prace krawieckie lub dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem na maszynie.

Oferują one odpowiednio 21 i 35 programów ściegowych, wśród których znaleźć można najpopularniejsze ściegi użytkowe - jak prosty, zyg-zak, kryty czy owerlokowy. Zarówno jedna, jak i druga maszyna Husqvarna wyposażona jest także w płynną regulację docisku stopki. Dzięki temu możliwe jest szycie materiałów o różnej elastyczności i grubości. Co istotne z perspektywy potencjalnego użytkownika, obie maszyny Husqvarna opinie zbierają decydowanie pozytywne, na korzyść działa także ich niewygórowana cena.

Domowe maszyny do szycia Husqvarna dla średnio-zaawansowanych

Jeśli interesuje nas nieco ambitniejsza i oferująca więcej możliwości maszyna do szycia Husqvarna, producent ten oferuje także modele dla bardziej doświadczonych osób. Nasz sklep online ma na wyposażeniu przykładowo maszyny Husqvarna Emerald. To stworzona przez firmę Husqvarna maszyna do szycia, która jest uniwersalna, a zarazem mocna i nowoczesna. Dzięki takiemu połączeniu cech zgarnęła sobie sympatię osób, poszukujących mocnej, ale prostej maszyny – stąd nie dziwią pozytywne opinie na jej temat. Tym bardziej że patrząc na stworzone przez Husqvarna maszyny do szycia łatwo dojść do wniosku, że cena tych modeli jest bardzo przystępna, zważywszy na ich możliwości.

Stworzone przez Husqvarna maszyny do szycia - idealne dla fanów komputerowych rozwiązań

Wiemy, że nasz sklep internetowy odwiedzają także eksperci od szycia. To właśnie dla nich sklep posiada w ofercie także takie maszyny Husqvarna, jak model Jade 20 czy maszyna Husqvarna OPAL 650. Pierwszy z nich – Jade 20 – oferuje między innymi czytelny wyświetlacz, wygodne umiejscowienie przycisków funkcyjnych czy też unikatowy system szpulowania. To maszyna, która pomoże Ci podczas pracy z większymi projektami - z łatwością stworzysz np. patchworkowe narzuty, wykorzystując dużą przestrzeń roboczą i LEDowe oświetlenie. Co istotne jednak - maszyna jest na tyle prosta w obsłudze, że może posłużyć także dla początkujących, jako świetna maszyna komputerowa na lata.

W przypadku modelu Husqvarna OPAL 650 mamy do czynienia z nowoczesną, komputerową maszyną do szycia, która ma wbudowany duży i czuły wyświetlacz. Ten swoisty "kombajn" umożliwia swoim użytkownikom wyszywanie liter i cyfr, czy programowanie kolejności wyszywania ściegów oraz oferuje aż 420 programów ściegowych. Osoby, dla których szycie stanowi codzienność, z pewnością docenią możliwości drzemiące w tych maszynach dla profesjonalistów.

Maszyny Husqvarna - tradycja i pewność działania

Decydując się na modele maszyn do szycia firmy Husqvarna – bez względu na to, czy przeznaczone dla początkujących, czy zaawansowanych osób – stawiasz na firmę z ponad 150-letnią tradycją. Jej doświadczenie w produkcji maszyn do szycia sprawia, że każdy z tworzonych przez Husqvarna modeli wykonany jest z należytą starannością i pozwala na pewną pracę z materiałem.

Ile kosztują maszyny do szycia Husqvarna?

Marka Husqvarna ma w swoim portfolio dziesiątki maszyn do szycia, mocno zróżnicowanych pod kątem ich ceny zakupu, a tym samym także funkcjonalności. Za modele podstawowe przeznaczone dla początkujących adeptów szycia oraz do użytku domowego i okazjonalnego zarobkowego przyjdzie nam zapłacić niespełna 1000,00 zł. To dobra kwota, zważając na dość duże zaawansowanie technicznie. Nieco więcej, bo około 2000,00 zł, należy przeznaczyć na zakup urządzenia tej marki klasy średniej, natomiast ponad 4000,00 zł i więcej – za maszynę o powiększonym polu pracy, idealną do patchworku i quiltingu

Czy maszyny do szycia Husqvarna są dobre?

Zdecydowanie tak. Marka Husqvarna ma dostęp do najświeższych technologii oraz do niespopularyzowanych jeszcze materiałów i rozwiązań technicznych, przez co oferuje swoim klientom dopracowane produkty w najmniejszych szczegółach. Firma stawia na wieloletnią trwałość, ciche działanie, doskonałe dopasowanie poszczególnych podzespołów, jak i wysoki zakres regulacji istotnych mechanizmów. Urządzenia działają precyzyjnie i z całą pewnością będzie można je traktować jako inwestycję w swoją przyszłość. Dowiedz się więcej na temat tej marki z naszego obszernego artykułu.

Które maszyny Husqvarna są najpopularniejsze?

Marka Husqvarna ma w swojej ofercie dziesiątki urządzeń zróżnicowanych nie tylko cenowo, lecz także w kwestii ich wydajności i przeznaczenia. Dużą popularnością cieszy się model E10 oraz E20 – domowe maszyny, stabilne, trwałe i mocne, które pomogą w codziennych pracach w firmie i w domu. Dużą popularnością wśród nieco bardziej zaawansowanych krawców cieszy się każdy model klasy Emerald, w tym model 116 oraz model 118, a wśród profesjonalistów – Jade 20 oraz Opal 650.

Z jakiego kraju pochodzi Husqvarna?

Maszyny do szycia Husqvarna są produkowane przez koncern SVP Worldwide, który posiada w swoim portfolio marki Singer, Viking oraz Pfaff. Początki marki sięgają 1872 roku, kiedy to w miasteczku Huskvarna w Szwecji rozpoczęła się produkcja maszyn do szycia. Dziś Husqvarna jest jednym z wiodących producentów maszyn do szycia na świecie. Długoletnia tradycja i doświadczenie w połączeniu z wysokiej jakości produktami sprawiają, że maszyny do szycia Husqvarna cieszą się uznaniem wśród klientów na całym świecie.