Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1299
  • 5599
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Gwarancja
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
 Maszyna do szycia Juki HZL-355 ZW-B, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-355ZW-B
Cena: 1499.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-357ZP-C, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-357ZP-C
Cena: 1599.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-HD80, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JUKI HZL-HD80
Cena: 2149.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-HD197, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JUKI HZL-HD197
Cena: 2290.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-353 ZR-A, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-353ZR-A
Cena: 1299.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-G220, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JUKI HZL-G220
Cena: 3890.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-F300, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-F300
Cena: 4190.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-F400, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-F400
Cena: 4900.00 
 Maszyna do szycia Juki HZL-F600, fig. 1
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.JUKI HZL-F600
Cena: 5599.00 

Domowe maszyny do szycia Juki

Odwiedzając sklep stacjonarny lub sklep internetowy z artykułami przeznaczonymi dla osób zajmujących się szyciem, często natrafić można na maszyny do szycia Juki. Producent, czyli japońskie przedsiębiorstwo Juki Corporation, od 1953 roku produkuje maszyny. Zgodnie z zasadą działania firmy Juki, maszyny do szycia oferowane klientom powinny być jak najlepsze, a klientów należy objąć odpowiednią opieką, by ich opinie na temat sprzętu były pozytywne.

Domowe maszyny do szycia Juki – ładne i niezawodne

Przeglądając nasz sklep internetowy SZYJ.PL i jego ofertę online, szybko można zauważyć maszyny Juki. Opinie na ich temat są jednoznaczne – maszyny do szycia Juki cechują się bardzo przyjaznym dla oka wyglądem, a delikatne wzory, jakie posiada prawie każda maszyna Juki, pozwolą oczom odpocząć podczas pracy.

Mimo faktu, że maszyny do szycia Juki wyróżnia niewysoka cena, stanowią one wysokiej jakości, solidny i niezawodny sprzęt. Każda maszyna Juki oferuje szereg funkcji, dzięki którym powinna ona spełnić wymagania nie tylko początkujących krawcowych, ale także profesjonalistów w dziedzinie szycia. Trudno się zatem dziwić, że Juki to renomowana marka, która znajduje się w czołówce branży krawieckiej.

Mechaniczne maszyny Juki

Oferowane przez nasz sklep online maszyny do szycia to między innymi modele mechaniczne. Dzięki zastosowaniu chwytacza rotacyjnego, a także wbudowanemu wielopunktowemu, precyzyjnemu systemowi transportu, nawet podstawowa maszyna do szycia Juki zapewni wysokiej jakości ścieg oraz szycie tuż przy krawędzi materiału. Regulowany docisk stopki pozwala na obszywanie materiałów różnej grubości, programy ściegowe, jakie ma wgrane przez firmę Juki maszyna do szycia, umożliwiają wykonanie podstawowych ściegów - w tym automatycznego obszywania dziurki. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie cena, dzięki czemu produkty tej firmy wypadają świetnie na tle konkurencji.

Komputerowa maszyna Juki – nowoczesna i wielofunkcyjna

Osobom, które preferują rozwiązania inne niż szycie mechaniczne, z pewnością przypadnie do gustu któraś z oferowanych przez nas komputerowych maszyn Juki. Te wielofunkcyjne modele przeznaczone są do użytku hobbystycznego lub domowego, a mimo to producent zdecydował się na zastosowanie w nich szeregu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. To między innymi duża przestrzeń robocza, umożliwiające pikowanie, duży wybór funkcji ściegowych, czy możliwość zapisania w pamięci maszyny do szycia konkretnej kolejności używanych ściegów.

Dołączona do wybranych modeli walizka pozwala nie tylko na odpowiednie przechowywanie urządzenia firmy Juki. Maszyny do szycia będą tym samym bezpiecznie transportowane. Dzięki takim zabezpieczeniom oraz prostej, intuicyjnej obsłudze nic nie stoi na przeszkodzie, by nawet osoby początkujące sięgnęły po komputerowe maszyny firmy Juki. Dzięki temu raz zakupiona maszyna do szycia może służyć przez wiele lat.

Maszyny Juki - gwarancja dobrego wyboru

Decydując się na jedną z maszyn do szycia firmy Juki, stawiasz na produkt firmy ze światowej czołówki w branży krawieckiej. Oferowane w sklepie SZYJ.PL maszyn tego producenta objęte są dwu- lub trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door na terenie całej Polski. Jeśli szukasz sprzętu, który posłuży Ci przez lata, to właśnie go znalazłaś. Sprawdź dostępne w naszym sklepie mechaniczne i komputerowe maszyny do szycia Juki i zdecyduj, która z nich będzie odpowiednia dla Ciebie!