Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2399
  • 18999
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7828.00 
13%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF PASSPORT 3.0
2979.00  Cena: 2599.00 
PFAFF PASSPORT 2.0
Cena: 2399.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8490.00 
6%
Do schowka  Porównaj 
PFAFF AMBITION 610
3499.00  Cena: 3299.00 

Wygodne w użyciu komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem to modele, które przyspieszają i ułatwiają prace krawieckie, szczególnie te z wykorzystaniem wymagających materiałów. Podnoszą komfort działania w przypadku tkanin elastycznych, a także bardzo cienkich lub grubych i twardych oraz podczas szycia wielowarstwowego. To dlatego są niezastąpione w profesjonalnych zakładach, gdzie usprawniają wykonywanie wielu projektów. Są także doceniane przez prywatnych miłośników krawiectwa i stanowią dużą pomoc w przypadku nauki szycia. W SZYJ.PL znajdziesz komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem produkowane przez marki należące do światowej czołówki. Zróżnicowane ceny i odmienne parametry oferowanych modeli pozwolą Ci wybrać ten najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

Jak działają komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem?

Ogólne zasady działania komputerowych maszyn są zawsze takie same, lecz udogodnienia takie, jak górny transport, zwiększają komfort pracy. W przeciwieństwie do standardowych modeli komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem są wyposażone dodatkowy mechanizm, który odpowiada za przytrzymywanie i przesuwanie materiału również od góry. Górne ząbki pracują równomiernie z dolnymi co ułatwia płynne przesuwanie materiału. Rezultatem są mocne i estetycznie wykonane ściegi. W przypadku zszywania kilku warstw materiału o różnych właściwościach górna transport pozwala na ich wyrównanie i wyeliminowanie ryzyka, że jedna warstwa przesunie się względem drugiej. Dzięki temu szwy są równe, a dzięki temu lepiej się prezentują i wyróżniają się większą trwałością.

Komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem - dlaczego warto kupić?

Podstawową zaletą komputerowych maszyn do szycia z górnym transportem jest możliwość ich uniwersalnego zastosowania. Ułatwiają zszywanie tkanin grubych, ale też wyjątkowo cienkich oraz fragmentów materiału o różnej grubości i fakturze. Daje Ci to możliwość tworzenia najbardziej oryginalnych projektów. Obecność górnej stopki pozwala uniknąć marszczenia się tkaniny i jej rolowania. Ma to wyjątkowo duże znaczenie w przypadku szycia ubrań z elastycznych materiałów, jak choćby te dresowe. Poza tym komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem są doskonałe do szycia skóry, skaju, tiulu, a nawet winylu i futra. To również świetny wybór, jeśli chodzi o łączenie tkanin. Lepsza kontrola transportu i możliwość równego złączenia tkaniny pozwala uzyskać elegancki efekt końcowy. Poza tym są to modele odpowiednie do stebnowania i pikowania.

Komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem - wybierz model dla siebie

Wybierając komputerową maszynę do szycia z górnym transportem do indywidualnego użytku, warto drogą selekcji określić modele z tym najważniejszym dla Ciebie elementem. Następnie dopasuj pozostałe parametry do swoich oczekiwań. Poznając wszystkie maszyny z górnym transportem dostępne w SZYJ.PL, w dalszych krokach możesz skupić się na innych funkcjach, np. na liczbie programów ściegowych, szybkości szycia, zakresie regulacji stopki, dodatkowych funkcjach automatycznych, czy też po prostu na cenie. Jeśli natomiast chodzi o komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem do celów zarobkowych, to skup się na określeniu profilu przyszłych klientów. To ich oczekiwania warto wziąć pod uwagę. Idealna maszyna, obok górnego transportu, powinna ułatwiać wykonywanie tych prac krawieckich, które będą Ci najczęściej zlecane. Na pewno warto wybrać model solidny, niezawodny i szybki.

Jakie firmy oferują komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem?

Niewątpliwym ekspertem w produkcji maszyn do szycia każdego typu jest japońska marka Janome. Także komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem znajdują się w jej ofercie. Chodzi tu m.in. o doceniane przez użytkowników prywatnych i zawodowych modele z linii Skyline. Cała seria jest wyposażona w liczne udogodnienia przydatne podczas szycia częstego i w dużych ilościach. Są to modele mające nie tylko górny transport, ale też wolne ramię czy powiększone pole pracy. Poza tym szeroki wybór komputerowych maszyn do szycia z górnym transportem proponuje niemiecka marka Pfaff. Warto zauważyć, że ta istotna funkcja znajduje się w modelach pochodzących z różnych kolekcji. Znajdziesz ją w maszynach reprezentujących serię doskonałą do użytku komercyjnego, czyli Expression, ale też w kolekcjach Ambition oraz Passport, które będą idealne dla początkujących.

Ile kosztują komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem?

Dostępne w SZYJ.PL komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem mieszczą się w szerokim przedziale cenowym. Dzięki temu znajdują się w zakresie możliwości budżetowych firm i wielu osób prywatnych, co zdecydowanie ułatwia znalezienie modelu celującego w Twoje potrzeby. Koszt, jaki musisz ponieść w związku z nabyciem określonej maszyny z górnym transportem zależy przede wszystkim od zakresu pozostałych funkcji. Solidną maszynę, doskonałą do nauki i do wykorzystania w warunkach domowych, znajdziesz wśród modeli marki Pfaff z serii Passport. Są to produkty, które kosztują mniej niż 3000 zł. Stawiając na nieco bardziej zaawansowane wyposażenie, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 4000-5000 zł. Bardziej nowoczesne modele z jeszcze bogatszym wyposażeniem to głównie maszyny Janome, których ceny zaczynają się od ok. 6000 zł, a kończą na ponad 10 000 zł.

Komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem w ofercie SZYJ.PL

Wszystkie komputerowe maszyny do szycia z górnym transportem dostępne w sklepie SZYJ.PL to produkty marek o wieloletnim doświadczeniu. Wypracowany przez nie prestiż daje nam pewność, że proponujemy sprzęt mocny i niezwykle funkcjonalny. Znajdziesz u nas maszyny ze średniej półki cenowej, mające mniejszą liczbę dodatkowych funkcji, ale gwarantujące wygodną pracę przy najważniejszych zadaniach, jak proste szycie, przeróbki, naprawy. Dostępne są też bardziej zaawansowane modele, mające wiele opcji szycia i mnóstwo udogodnień, dzięki czemu przyspieszają i usprawniają szycie. Pozwalają więc na większy zakres prac, a nawet na tworzenie projektów własnych. Modele z najwyższej półki, jak Janome Continental M8 Professional to maszyny wprost stworzone do wykorzystania w szyjących na większą skalę zakładach krawieckich i szwalniach.