POLECAMY

Centymetr krawiecki, miara uniwersalna

DMTS
Cena: 5.50 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 minut

+
Do schowka  Porównaj 

Miara, centymetr krawiecki Hoechstmass - 150 cm

Klasyczny, najpopularniejszy sposób na odmierzanie odcinków tkaniny i zdejmowanie miary. Centymetr krawiecki niemieckiej marki Hoechstmass wyróżnia się trwałym tworzywem sztucznym, które wykorzystano do produkcji taśmy. Dzięki temu miara nie rozciąga się, a naniesione na nią oznaczenia są trwałe. Końce taśmy zabezpieczone metalową skuwką. Taśma ma 1,9 cm szerokości.

W odróżnieniu od tanich przeciętnej jakości miarek, nasza miara wykonana jest z tworzywa, które nie przeciera się, ani nie wyciąga. Pomiary są wiarygodne dziś, za miesiąc i za rok. Na miarce naniesiona jest czytelna podziałka, która nie ściera się z upływem czasu. Miarka posłuży Ci na długi czas.

  • ✅ Miara nie wyciąga się z biegiem czasu, ani nie wyciera.
  • ✅ Dwustronna - po obu stronach podziałka centymetrowa
  • ✅ Standardowa długość 150 cm
  • ✅ Niemiecka jakość. Produkowane od 1895 roku.

Miarka "DMTS" jest jednym z najpopularniejszych produktów w naszym sklepie internetowym, co nie powinno nikogo dziwić. Żadna pracownia krawiecka nie może obejść się bez tego drobiazgu. Niepozorna miarka krawiecka jest cenna w małej hobbystycznej pracowni, jak i w zawodowej szwalni. Dobrej jakości miara zostanie z Tobą na lata. Podziałka i oznaczenia naniesione na taśmę będą doskonale czytelne i nie będą się wycierać, a sama taśma mimo upływu czasu będzie pozostawać w doskonałej kondycji. Niemieckie miarki są z nami praktycznie od początku działalności, a tylko w samym 2022 roku trafiły w ręce ponad tysiąca pasjonatów krawiectwa.

Producent:
HOECHSTMASS
Typ produktu:
  • Miara krawiecka