Mini żelazko Prym

PRYM 611915
Cena: 149.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mini żelazko parowe PRYM

Małe, poręczne żelazko parowe Prym idealne do zabrania w podróż, precyzyjnych prac, prac rękodzielniczych. Jest to tradycyjne parowe żelazko, dlatego w zestawie znajdziesz zbiorniczek do napełniania go wodą. Sterowanie temperaturą i parą odbywa się przy użyciu przycisku i pokrętła na górze żelazka. Żelazko Prym jest dostosowane do napięcia zarówno 110V jak i 230V. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że świetnie nadaje się do precyzyjnych prac. Rozmiar stopy żelazka to 13 cm długości oraz 7,5 cm szerokości. W komplecie poza pojemniczkiem na wodę dodatkowo znajdziesz również pokrowiec do przechowywania żelazka.

Firma PRYM pochodzi z Niemiec i jest znana przede wszystkim z praktycznych zapięć odzieżowych, w tym w szczególności małych, plastikowych nap stosowanych np. w dziecięcych ubrankach. Oferta tego producenta nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego typu przedmiotów. Szeroki asortyment dodatków i akcesoriów krawieckich dostosowany jest do dzisiejszych potrzeb amatorów krawiectwa i rękodzieła. Nawet najprostsze przybory spod znaku Prym zostały dopracowane w taki sposób, by praca z nimi była dla Ciebie przyjemnością. Producent duży nacisk kładzie na ergonomię i komfort używania przyborów, przy tym zachowując bardzo dobrą jakość wytwarzanych akcesoriów. Prym to dziś synonim nowoczesnych, komfortowych, sprawdzonych rozwiązań.

Poznaj funkcje

Inne funkcje
Funkcje STEAM MASTER
  • grzałka 800 W [230V, 50Hz]
  • trwała konstrukcja
  • wygodny uchwyt pokryty powłoką z drzewa korkowego
  • bimetaliczny regulator temperatury
  • wielorazowe zabezpieczenie termiczne
  • osłona przeciw-oparzeniowa
  • waga 1,7 kg
Producent:
PRYM
Pobór mocy żelazka:
800 W