Naparstek Prym, rozmiar L

PRYM 431142
Cena: 18.90 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  20 godzin.

rozmiar L
+
Do schowka  Porównaj 

Ergonomiczny naparstek Prym, rozmiar L

Naparstki Prym to idealne połączenie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Dzięki zastosowaniu dwóch materiałów naparstek jest twardy i bezpieczny na czubku i jednocześnie miękki, elastyczny w pozostałej części. Naparstek jest lekki i wygodny, dodatkowo po jego bokach umieszczone zostały cztery otwory pozwalające na swobodny przepływ powietrza i odpowiednią wentylację skóry palca. Na twardym czubku z kolei możemy zauważyć liczne drobne dziurki, dające dobrą kontrolę nad igła nawet podczas pracy z bardzo grubymi materiałami czy przy zszywaniu kilku warstw jednocześnie.

Naparstek w rozmiarze L w kolorze zielonym, jego szerokość wewnątrz to około 18 mm. W naszym sklepie znajdziesz również inne rozmiary.

Bardzo dobrze wykonane, dopracowane naparstki niemieckiej marki Prym zostały zauważone i docenione. W 2015 roku wyróżniono je nagrodą Red Dot Desing Award. To dowód na to, że Prym nieustannie stara się szukać nowych, coraz to lepszych rozwiązań. Efektem tego są wygodne i bezpieczne naparstki Prym Soft Comfort.

Dlaczego warto wybrać naparstek Prym?

  • ergonomiczny, komfortowy kształt
  • elastyczny silikonowy korpus
  • bezpieczny, plastikowy czubek
  • sprawdzona jakość produktu, produkowane w Niemczech
Producent:
PRYM
Typ produktu:
  • Naparstek