Naprężacz do wszywania gumy (8mm) do coverloków Janome

200805102 JANOME
Cena: 82.07 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  53 minut

+
Do schowka  Porównaj 

Naprężacz do wszywania gumy (8mm) do coverloków - 200805102 Janome

Naprężacz do wszywania gumy Janome to niezwykle pomocne urządzenie, którego zalety docenisz już przy pierwszym użyciu bez względu na to, czy szyciem zajmujesz się zawodowo, czy to tylko Twoje hobby. Akcesorium renomowanej, japońskiej marki pozwala na bezproblemowe wszycie gumki lub tasiemki o szerokości 8 mm do wielu projektów, takich jak bielizna, stroje kąpielowe, odzież sportowa i codzienna oraz wiele innych, gdzie gumka jest niezbędnym elementem.

Wszywanie gumy jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Naprężacz firmy Janome to produkt, którego specjalna konstrukcja pozwala na regulację siły docisku, co sprawia, że podczas wszywania gumki można dostosować wielkość marszczenia. Proste w montażu akcesorium krawieckie to wysokiej jakości model wykonany z metalu, dzięki czemu nie odkształca się i jest odporny na uszkodzenia. Do instalacji naprężacza wymagana jest stopka do wszywania gumy Janome 200805009. Prezentowany model jest przeznaczony do wybranych owerloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845. Sprawdź również inne akcesoria z naszego sklepu.

Dopasowanie i użycie naprężacza Janome do wszywania gumy

Naprężacz do wszywania gumy 200805102 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Naprężacz to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do mocowania naprężaczy, z którą naprężacz Janome współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy