Stopka do wszywania gumy do coverloków Janome

200805009 JANOME
Cena: 166.68 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  21 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Stopka do wszywania gumy do coverloków 200805009 JANOME

Jeżeli szukasz akcesoriów krawieckich, które pomogą w szyciu, to z pewnością przyda Ci się profesjonalna stopka do wszywania gumy do coverloków Janome. Jest to akcesorium, które pozwoli szybko i wygodnie wszyć lub naszyć gumę z możliwością jednoczesnego zmarszczenia materiału. Przy jej użyciu szycie materiałów typu stretch, a także wszywanie tasiemek i wstążek stanie się zdecydowanie szybsze i łatwiejsze.

Wygodne wszywanie gumy do ubrań

Niezależnie od tego, czy szyjesz na potrzeby domowników, czy zajmujesz się tym zawodowo, stopka do wszywania gumy to akcesorium, którego zalety na pewno docenisz. To duża pomoc podczas szycia bielizny czy odzieży sportowej. Dzięki niej uzyskasz estetyczne wykończenie każdego wyrobu. Do prezentowanej stopki można dokupić naprężacze, które dostępne są w naszym sklepie w 3 rozmiarach. Stopka pasuje do coverloków Janome 1200D oraz Elna 745 i 845. Stopka wykonana jest z materiałów wysokiej jakości odpornych na odkształcenia i działanie innych czynników zewnętrznych.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do wszywania gumy przy pomocy coverloka

Stopka Janome do wszywania gumy 200805009 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest w całości metalowa. Można do niej dokupić naprężacze w rozmiarach:

Stopka pasuje wszywania gumy pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy