Naprężacz do wszywania gumy (13mm) do coverloków Janome

200805308 JANOME
Cena: 82.07 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Naprężacz do wszywania gumy (13mm) do coverloków - 200805308 Janome

Postaw na naprężacz do wszywania gumy do coverloków Janome i bez problemu wszywaj gumę w bieliznę, odzież sportową, stroje kąpielowe oraz w inne projekty, w których wykorzystywana jest elastyczna taśma. Bez względu na to, czy szyjesz zawodowo, czy krawiectwo to Twoje hobby, wśród akcesoriów do szycia dostępnych w naszym sklepie znajdziesz przeróżne stopki, prowadniki oraz urządzenia, które znacznie ułatwią i przyspieszą każdą pracę.

Naprężacz Janome bezproblemowo wszyje gumkę

Naprężacz renomowanej japońskiej marki Janome pozwala na perfekcyjne wszycie gumki lub tasiemki o szerokości 13 mm. Oprócz tego urządzenie pozwala na dostosowanie wielkości uzyskanego marszczenia dzięki regulacji siły docisku. Metalowy prowadnik jest niezwykle trwały i odporny na odkształcenia. Prezentowany model jest prosty i szybki w montażu, a do jego instalacji niezbędna jest stopka do wszywania gumy Janome 200805009. Stopka jest kompatybilna z coverlokami Janome 1100D i 1200D.

Dopasowanie i użycie naprężacza Janome do wszywania gumy

Naprężacz do wszywania gumy 200805308 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Naprężacz to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do mocowania naprężaczy, z którą naprężacz Janome współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy