Naprężacz do wszywania gumy (10mm) do coverloków Janome

200805205 JANOME
Cena: 82.07 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Naprężacz do wszywania gumy (10mm) do coverloków - 200805205 Janome

Profesjonalne stopki o różnym przeznaczeniu to niezastąpione akcesoria krawieckie, w które warto się zaopatrzyć. Jedną z wielu jest stopka z naprężaczem do coverloków Janome przeznaczona do bezproblemowego wszywania gumy o wybranej szerokości. Prezentowany model znacznie ułatwia wszywanie gumy w bieliznę, stroje sportowe i kąpielowe oraz wiele innych projektów, w których wykorzystywana jest elastyczna taśma. Zalety naprężacza do wszywania gumy doceni zarówno zawodowy krawiec, jak i amator.

Łatwe i szybkie wszywanie gumki w odzież każdego typu

Naprężacz japońskiej firmy Janome to urządzenie o specjalnej konstrukcji, które idealnie prowadzi gumę o szerokości 10 mm. Natomiast regulowana siła docisku pozwala dostosować wielkość marszczenia podczas wszywania gumy. Instalacja naprężacza jest bezproblemowa, ale do montażu prezentowanego modelu niezbędna jest stopka do wszywania gumy Janome 200805009. Stopka wraz z naprężaczem pasują do wybranych owerloków Janome, takich jak 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie naprężacza Janome do wszywania gumy

Naprężacz do wszywania gumy 200805205 JANOME to proste w obsłudze akcesorium, którego montaż i demontaż nie sprawia kłopotów. Naprężacz to dedykowany dodatek i pasuje tylko do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Do jego użycia niezbędne jest posiadanie stopki do mocowania naprężaczy, z którą naprężacz Janome współpracuje i do której jest przykręcony. Wybór stopek i przystawek do coverloków jest duży i można dzięki nim ułatwić i skrócić wykonywanie wielu zadań, które postawimy przed naszą maszyną.

Prowadnik pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie gumy
Rodzaj stopki:
  • Do gumy