Nić hafciarska Madeira Rheingold Polyneon 40, matowocytrynowa, 5000 m

MADEIRA P914 KOLOR 5866
Cena: 31.21 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Nić hafciarska Madeira Rheingold Polyneon 40 w kolorze matowocytrynowym (lemon frost; 5000 m).
Wysokiej klasy uniwersalna nić wykonana w 100% z poliestru. Idealna do hafciarek przemysłowych i domowych - pozwala na uzyskanie znakomitej jakości haftu. Jest wyjątkowo gładka, mocna, elastyczna i wytrzymała. Nie zrywa się. Ze względu na swoją trwałość, odporność na działanie wysokiej temperatury (można prać w 95°C) i chloru, nić świetnie nadaje się do haftu na produktach, które są często prane, czyli m.in. na odzieży sportowej, roboczej, outdoorowej czy strojach dziecięcych. Nawet po wielu praniach nić zachowuje swoje właściwości, a kolory pozostają żywe, wyraziste i z właściwym połyskiem.

Niemiecka firma Madeira to znany na całym świecie producent akcesoriów do szycia i haftowania. Używanie nici tej renomowanej marki pomaga osiągnąć trwały, efektowny haft najwyższej jakości. Do nici Madeira Rheingold Polyneon 40 zalecane jest stosowanie igieł o grubości 75-80.

  • Nawój: 5000 m
  • Grubość: 40
  • Kolor: matowocytrynowy (lemon frost), kod 5866
Producent:
MADEIRA
Rodzaj nici:
Nić górna
Nawój:
  • 5000 m