Nóż krążkowy z dzieloną osłoną OLFA (45 mm)

OLFA RTY-2/NS
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Noż krążkowy OLFA 45 mm z dwuczęściową osłoną

Nóż z ostrzem obrotowym o średnicy 45 mm, pozwalający na swobodne cięcie nawet do 8 warstw materiału. Sprawdza się przy pracy z papierem, folią, tekstyliami, skórą. Przy użyciu noża krążkowego równe, dokładne cięcie po prostej jest znacznie łatwiejsze niż zwykłymi nożyczkami. Niezastąpione narzędzie dla szyjących patchworkowe projekty, a także modelarzy i rękodzielników.

Nóż OLFA RTY-2/NS posiada dzieloną, dwuczęściową osłonę, która może być wysuwana niezależnie w zależności od potrzeb. Wygodę i pewny chwyt zapewni antypoślizgowa rękojeść. Nóż jest odpowiedni dla osób leworęcznych i praworęcznych. W tym modelu noża bardzo uproszczono wymianę ostrza, wystarczy jedno kliknięcie by odblokować ostrze, które wypadnie pod własnym ciężarem. Dzięki temu zminimalizowane zostało ryzyko skaleczenia. Pamiętaj, że ostrza Olfa są wyjątkowo ostre, dlatego należy zachować ostrożność zarówno podczas cięcia, jak i wymiany zużytego ostrza.

Do tego noża należy używać ostrzy o symbolu OLFA RB

Koniecznie zabezpiecz powierzchnię specjalną matą podkładową, dzięki czemu nie zarysujesz blatu. Tylko cięcie na macie pozwoli optymalnie wykorzystać możliwości noża z ostrzem obrotowym. Cięcie bez maty spowoduje szybkie stępienie lub nawet uszkodzenie ostrza.

Producent:
OLFA