LEWORĘCZNE

Nożyce krawieckie Premax niklowane kute leworęczne (20 cm)

PREMAX 15960800-L
Cena: 119.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Kute nożyczki krawieckie dla leworęcznych Premax

Wszystkim osobom leworęcznym polecamy wyposażyć się w specjalnie dla nich zaprojektowane nożyczki. Nożyczki dla leworęcznych posiadają odwrotnie ułożone ostrza oraz odpowiednio wyprofilowana rękojeść. Posługiwanie się nożyczkami dla praworęcznych będzie frustrujące bo precyzyjne prowadzenie linii cięcia jest utrudnione. Z kolei uniwersalne nożyczki o symetrycznej rękojeści nie dadzą takiego komfortu, jaki można uzyskać przy odpowiednio ukształtowanej rączce.

Klasyczne kute nożyczki Premax Optima trafią w gusta osób ceniących tradycyjne rozwiązania. Nożyczki są w całości metalowe, co przekłada się na ich nieco większą wagę (155 g). Przede wszystkim posiadają solidnie wykonane ostrza ze stali nierdzewnej, do tego są stosunkowo lekkie i poręczne. Rękojeść wyprofilowana została z myślą o użyciu przez osoby leworęczne. Nożyczki są średniej wielkości - mają 20 cm długości.

Polecamy je zarówno początkującym, jak i zaawansowanym krawcowym. Pamiętaj jednak o złotej zasadzie - żeby utrzymać nożyczki w dobrej kondycji przez długie lata, używaj je tylko do cięcia materiałów. Nożyczek nie powinni zabierać inni domownicy do otwierania kartonów ani cięcia papieru! To najprostszy sposób do szybkiego stępienia ostrzy.

Leworęczne kute nożyczki Premax 15960800

✅ klasyczne wzornictwo, wykonanie ze stali nierdzewnej

✅ rękojeść profilowana dla leworęcznych

✅ Produkowane we Włoszech

Marka PREMAX to świetny wybór dla wszystkich miłośników szycia, krawiectwa i rękodzieła. We włoskim regionie Premany w 1974 roku lokalni producenci połączyli siły tworząc konsorcjum Premax. Tradycja wyboru stalowych narzędzi w tym regionie sięga XVIII wieku, a historię, postęp i zachodzącec na przestrzeni lat przemiany można nawet zobaczyć na własne oczy w tamtejszym muzeum nożyczek. Oprócz nożyczek typowo krawieckich, jakie możesz zobaczyć w naszym sklepie w portfolio marki znajdują się również przybory fryzjerskie, kosmetyczne, ogrodowe i kuchenne.

  • Długość nożyczek: 20 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Rękojeść: dla leworęcznych
Producent:
PREMAX
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 20 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla leworęcznych
Waga nożyczek:
  • 155 g